Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozik. a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik. a barátnőm a volt pasijaval?, hogy kivel randizik stb van közös gyerekük de én úgy látom nem ez miatt aggódik, hanem olyan mintha féltékeny lenne a másik nőre. Közben nem szereti már állítólag.

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nincs önbizalma.
2023. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs túl rajta. Te sem találtál jobbat?
2023. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állítólag. Én max kiváncsiságból akarom tudni mi van az exeimmel, de nem érzek semmit, és nem is foglalkozok velük nagyon. Ez a ránézek, ez egy-két évente max.

A te barátnőd még nagyon nincs túl rajta ..

2023. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megy a gyerekekért stb meg hogy nem úgy beszélgetnek egymással, nincs semmi érzelem benne azt mondja. Csak azért fura nekem ez a nagyon jó viszony, meg ez az egymással foglalkozás, ebbe segít abba segít.
2023. júl. 28. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod, ez a fajta nagyon jó viszony egyáltalán nem elfogadható. Szereti, nem szereti, ez csak szöveg. Féltékeny az új nőre, mert a volt pasiját a tulajdonának tekinti. Isten mentsen az ilyentől.

N

2023. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól látod,azért foglalkozik vele,mert nincs túl rajta és féltékeny is.Vigyázz nehogy téged is arra használjon H féltékennyé akarja tenni azt a volt pasit,mert az ilyen azt csinálja.Tünetek:birtokol,nem állhatsz szóba nőkkel,mindenkire féltékeny, akkor boldog ha olyat teszel ami az ő javát szolgálja stb ...
2023. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!