Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megígérte de mégis megszegte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígérte de mégis megszegte? Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A pasimmal már 2 éve együtt vagyunk! Nagyon Szeretem! Van egy csaj aki oda jár az iskolájába! És még az elején megbeszéltük hogy nem fogja a csajt iskolába vinni(kocsival)...(mert az csaj mindenkire rá mozdul szval kis r***i). Erre ma azt mondja nekem,hogy ma bevitte a csajt a suliba! És nem tudom hogy mit tegyek? Az eszem azut sugja szakítsak vele.. a szívem azt hogy ne.. Ti mit tennétek a helyembe? Jah és pasim azt monjda hogy ebbe nincs semmi és hogy ne legyek kiakadva. De hiszen direkt megbeszéltük hogy ne legyen ez!

Kérlek segítsetek!

Csaki normális tanácsaokat várok!

Előre is köszi!


2010. okt. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted?
2010. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretem! De mégis megígérte! Ezek után hogy bízzak benne?
2010. okt. 14. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

"Igen szeretem! De mégis megígérte! Ezek után hogy bízzak benne?"


Én úgy látom, hogy nem tudsz bízni benne. Ezt itt hiába kérdezed meg az interneten, hogy hogyan bízhatnál meg benne, a bizalom nem ennek a fórumnak a látogatóitól jön. A válasz tehát: sehogy. Ne bízz meg benne, ha nem vagy teljesen biztos abban, hogy megbízható.

2010. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha van esze, még meg is szopatta a fuvarért :D ha tényleg ribanc, akkor meg kérni sem kellett xD
2012. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!