Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl érzékeny vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny vagyok, és emiatt szakíthatunk is barátommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mindig is rettentően érzékeny ember voltam, és most van életemben először párkapcsolatom. Sokszor veszekszünk, és mindig én sírok a végén. Ma veszekedtünk, és tegnap óta szomorú voltam, de őt nem érdekelte egyáltalán, elment aludni így (együtt élünk). Emiatt is szomorú voltam, és mondtam is ezt neki, és hogy odajöhetett volna hozzám, megölelhetett volna és beszélhettünk volna róla. De azt mondta, hogy elege van, nőjek fel, nem ugrál úgy ahogy és amikor akarom, hogy nem tudja az egész világát nekem adni, nem tudja az egész idejét nekem szentelni. És mondta hogy nem az én hibám, hogy emiatt megváltoztak az érzései irántam.

Tudom, hogy igaza van, és én rontom el a kapcsolatunkat, de nem tudom mit tehetnék. Nem akarok ennyire érzékeny lenni, de nem tudok ellene mit tenni, pedig próbálkozom.

Máshoz nem tudok már fordulni ezzel a problémával, csak ehhez az oldalhoz.. így ha valaki tudna segíteni, örök hála lenne. Előre is köszönöm

Én 22/L , barátom 25/F


2023. aug. 1. 08:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazából azt kellene kideríteni, hogy a sérelmed/bánatos jogos-e és tényleg bántott a másik csak igazából leszarja vagy apró dolgokat reagálsz túl..


Ez lenne az elsődleges.

2023. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Szia! a barátod nem szereti a veszekedést a sirást ez érthető is! Egyik férfi se szereti !
2023. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor veszekszünk, és mindig én sírok a végén."

Min veszekedtek? És sírsz? Kell ez neked?

Egyikőtöknek sem jó ez így, változtatni kell vagy búcsút mondani egymásnak.

2023. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Nincs a leírásban miről szól a vita, így senki nem tudja megállapítani, hogy érzékeny vagy-e, de annyi nekem átjött, hogy a sírás szerinte érzelmi zsarolás, manipuláció részedről és már nem hatja meg. Úgyhogy ajánlatos szakítani és "felnőtté" válni ugyanis sírással, hisztivel nem oldasz meg semmit. Én is érzékeny vagyok egy bizonyos pontig, de ha tudom hogy másnak igaza van, akkor nem sírok, hanem qssolok, vagy egyetértek vele...
2023. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Az allando veszekedes miatt jobb lenne szakitani. A tulerzekenyseg egy masik problema, azzal is lesz meg dolgod a szakitas utan.
2023. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most azon vesztünk össze, hogy azt mondta nekem, hogy ő fel van készülve arra, hogy szakítunk. Emiatt lettem szomorú eredetileg, és lett rossz a kedvem, ugye őt ez nem érdekelte, és ez miatt sírtam ma, ami miatt ezt az üzenetet írta, hogy nőjek fel stb.

De olyanokon szokott menni a vita, hogy pl megjegyzést tesz, hogy megéri velem együtt lenni, mert bár van rajtam egy 10-15 kg felesleg, ha leadom (diétázok alapból) gyönyörű leszek mert jól nézek ki - mindig ezt szokta mondani, vagyis elég gyakran. Vagy hogy eleinte azt mondta, hogy nem szeret, csak kedvel, de legyünk együtt, most meg azt mondja, hogy szeret, de változtak az érzései, de most meg kb egy órája azt mondta, hogy szeret engem .

Van egy lány barátja is, akivel régebben flörtöltek, de már nem, és ez rosszul esett nekem mert ezt a kapcsolatunk elején közölte velem.

Néha azt érzem rajta, hogy nem tudja mit érez vagy mit akar. Pl egyik pillanatban a jövőnkről beszél, a másikban meg hogy fel van készülve a szakításra.

Tegnap beszélni próbáltam vele, rólunk, mert sok a vita és meg akartam oldani, de vágta a fejeket, hogy minek ennyit beszélni erről, mikor én tényleg csak próbálom helyrehozni a kapcsolatunkat

2023. aug. 1. 09:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezek nem tűnnek olyan mondva csinált dolognak.. "fel van készülve a szakításra.." szerintem jogos a kiakadásod.


A leírtak alapján azt mondanám nem sok jővője van ennek így. :(

2023. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nem túlérzékeny vagy ezek szerint hanem inkább naív, buta ő meg kihasznál. Viszont egy valamiben igaza van, fel kéne nőni neked, szakítani, kiheverni és nem összejönni olyan személyekkel, akik csak azért vannak veled, mert más nem jön össze.
2023. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8 ez utolsó mondat.. elfelejtettem leírni még egy dolgot. Azt is mondta már, mikor egyszer megkérdeztem , csak úgy hülyeségből, hogy "na , talán egy szebb lányra lecserélnél?" És azt mondta rá, hogy "hmmm, nem hiszem" ezen elgondolkodtam, és feltettem még egy hülye kerdest. . Tehát Utána megkérdeztem tőle, ha pl egy nálam szebb lány mondaná neki, hogy szereti őt és legyenek együtt, mit mondana. Erre meg az volt a válasza, hogy "nemtudom, de ez úgy sem fog megtörténni". Ezt azért mondta,mert mindig azt mondja, hogy ő csúnya, pedig nem az. Egyáltalán nem.

Ami még zavar, és félek tőle, hogy tavaly merev részegre leitta magát, és egy buliban felcsinalt egy random lányt. És semmite nem emlékszik belőle. És ezért félek, mert a haverjaival havonta-ket havonta eljár vedelni, a létezéséről sem tud, és igen, félek, hogy ez megismétlődik. Ezen is sok a vita.. meg hogy o majd drogozni akar a haverokkal, és nem érdekli, hogy én ezt nem akarom..

Tehát igazából ezekből van vita mindig. Na meg, hogy nekem alig mondja hogy szeret, tényleg ritkán mondja, de multkor mikor játszott a haverjaival egy játékban, ott volt egy csaj is, neki meg mondja, hogy "szeretlek" . És tudom, nem úgy érti, de mégiscsak rosszul esett. Ezért mondja, hogy mindenért sírok meg szomorú vagyok

2023. aug. 1. 10:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak egy kérdésem maradt.. miért vagy még vele? Ennyire ne add már le.. legyen önbecsülésed..
2023. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!