Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakithatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakithatnám meg a kapcsolatot a volt barátommal? 16L

Figyelt kérdés
Két éve szakitottunk, néha még rámir a facebookon, vagy ir smst. Mostanában összejöttem egy nagyon aranyos sráccal, de nem szeretném, ha a volt barátom folyton irna (vannak olyan periodusai, hogy nem keres, de amikor keres, akkor nem áll le, még akkor se, ha nem válaszolok, és ez zavar). Többször is mondtam, hogy hagyjon békén, de eldöntöttem, hogy ha még egyszer rámir, letiltom. Facebookon ha letiltom, az adatlapomat még megnézheti? Nem szeretném ha tudná, hogy van barátom, meg hogy ki az

2015. ápr. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltod nem láthat téged. Kivéve ha csinál egy kamu accot...
2015. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
Eddig valószínűleg vágytál is rá,ha nem tiltottad fb-n.
2015. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le facen és a telefonodon is. Ha uj profilt csinál és továbbra sem hagy békén, jelentsd. Én is voltam ilyen helyzetben, nagyon nehéz, mert a régi szép idök emlékére nem akarod bántani, akárhogy a hátad közepére semkívánod az illetőt. Sajnos nálam a rendőrségig kellett jutni hogy békénhagyjon, remélem te nem kényszerülsz erre
2015. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A telefonomon hogyan tudnám letiltani, hogy ne kapjak tőle smst? Azt már rég beállitottam, hogy ne hivjon, de telefonszámot cserét, aztán arról hivott, azt a számát is letiltottam. De az sms-eket nem tudom hogy kell...
2015. ápr. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!