Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erre a megoldás? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás? Én nem találok.

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt van mar közös gyermekünk.

Terhesség alatt elkezdett iszogatni (olyan kollégái lettek) majd egyre többet ma már szinte minden hétvégén leissza magát szombat 18:00-kor mar k. O. Vasárnap folyt köv. Többször is volt már ebből nagy veszekedés nem érti mi a bajom azzal hogy alkesz lett mellettünk, egy baba mellett. Így nem lehet gyermeket nevelni.

De! Anyagiag nem tudom kirakni. BAR listás lettem a GYED alatt ha visszamegyek dolgozni vonna fogják. Nincs saját lakás, albérlet. Egyedül egy fél fizetésből én ezt képtelen leszek csinálni. Nem fogom tudni fizetni akárhogy is számolom. Felmondani nem tudom (mert olcsóbb albi nincs max drágább) és nem is akarom az albit. Anyukam egyedül él de de nem összkomfortos a ház ráadásul 1 szobas.... Nincs hova mennem. Marad az albi. De egyedül se fogom bírni illetve ezzel az emberrel se tudok tovább együtt élni, maradni.

Milyen lehetőségeim vannak még?? Valaki tudna segíteni?

Azon kívül hogy 5ös lottót játszok.... :D

CSOK-ot a fentebb említett probléma miatt nem tudok igényelni.


2023. aug. 4. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább elmennék anyukámhoz a helyedben, mint annak kitenni a gyerekem és saját magam, hogy egyre többet iszik és mivel nem egyeznek meg vele, hogy ne adj Isten kapjak tőle.

Jobb egyszobásban, mint bántalmazásban élni ezerszer!

2023. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom szívtelen dolog, de ha nincs más megoldás, csak anyukádhoz költözés marad. Átmenetileg kibírjátok, amig talpra nem állsz, és lekerülsz a bar listáról.
2023. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem fogom oda költözni anyám is iszik néha. Sokkal kevesebbet mint a gyerekem apja de nem fogom nézni cseberből vederbe.

Más megoldás kell.

Anyaotthont ne is írjátok mert tele van c.... nyal....

2023. aug. 4. 10:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a többet piáló pároddal, mint a kevésbé iszákoló anyuddal. Haa iszik ne szólj neki semmit, tűrd el és ha megteheted lépj le.
2023. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akár amikor józan, ne kiabálj vele hanem ülj le vele beszélgetni, hogy mi az oka, hogy egyre többet iszik. Általában az alkoholizmus egyfajta menekülés a problémáktól. Próbáljatok változatni, ha beleegyezik menjen rehabra, ha nem tud róla lemondani.

Amúgy hétvégente inni sok férfi szokott, ami igaz probléma, de nem olyan mintha napról napra inna. Viszont ha te veszekedsz vele, nem érted meg, nem beszélgettek még jobban belelovalod.

2023. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ó milliószor beszélgettünk már erről mindig azzal jön hogy ő ezt megerdemli de ha ekkora baj visszavesz. Ebből sose lesz semmi. Semmi változás.

Senki ne üvölt vele ki írta ezt?

Nem az a kérdés vele maradok e hanem hogy milyen megoldásaim vannak?

2023. aug. 4. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldásod, hogyha egyedül nem tudod fenntartani magad, a gyereked és az albit. Összeszedsz elég pénzt és elhagyod, hogyha anyudhoz nem akarsz költözni.
2023. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Más rokon, jó barát nem jöhet szóba? Akár úgy, hogy csak egy szobát bérelnél tőle.
2023. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elissza a pénzt, sokkal hátrébb nem leszel nélküle.Vele csak rosszabb lesz.(Nem a kollégák vitték inni, ment Ő maga is).
2023. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyjátok privátban feltettem neki 1-2 egyszerű kérdést a témáról és köszönni nem volt képes és nem fogta fel hogy a kérdés nem egyenlő a kijelentéssel. Nem is csodálkozom ha a csávó piál ha a kapcsolatban is ennyire buta a kérdező mint ahogy lereagáltam egy normális üzenetet. :)
2023. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!