Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelem vagy érzelem?

Figyelt kérdés

Most nagyon fáj a szívem, mert úgy érzem, feláldoztam a leendő szerelmem a józan ész miatt.

A jözan ész pedig a 2 évtizedes, csontra kihűlt házasságot és két nagyobb gyereket jelent.

A szerelmi vonal bizonytalan, nem kialakult, lehet, hogy véget érne hamar, ami igazából el sem kezdődött. A házasság békés, lassú, semmilyen.

Ti mit tettetek volna?

Én vagyok a nő.


2023. aug. 4. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a családot választottam volna, vagy elváltam volna és idővel teljesen más emberrel jönnék össze.
2023. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha akkor tudtad hogy mire vallalkozol es a fix jo eletet valasztottad a nagy szerelem helyett akkor most is tarts ki mellette. Sokszor mondom a teteinkert, döntéseinkért vállalni kell a felelőséget. Mi férfiak kevésbé választunk következetesen párt . Ha megnézzük akkor inkább az szokott lenni , hogy a férfi húzza fel a szintjére a nőt és nem fordítva , de ez nem zárja ki az ellentetjét ettől függetlenűl mert nem csak anyalig de érzelmileg és motivációsan is lehet húzni valakit .
2023. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem félreértettél. A házasság volt előbb, ebbe kavart bele érzelmileg egy harmadik fél, egy pasi, akibe kicsit beleszerettem, de nem hagytam sem testileg, sem lelkileg kiteljesedni ezt, hanem a család egysêgében maradtam. Nem érzem magam boldognak, ez racionális döntés volt. De tépelődöm, hogy jó-e.
2023. aug. 4. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Neked az eszeddel van valami nagy baj, kislányom, ha ezt mondta neked.


Onnan tudhatod, hogy az érzelmeid és a gondolkodásod jól szuperál, hogy mindig ugyanaz a végeredmény.


Nekem kamasz korom óta mindig ugyanazt mondja a józan ész, és a szív.

Számomra fura, hogy másoknak ez mást mond, mintha senki se foglalkozott volna magával tudatosan, hogy a kisgyermekkori hülyeségeket felül írják magukban.

2023. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Ha jól értem, szerinted észszerűtlen döntés volt?
2023. aug. 4. 13:25
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval ha a szívem azt mondja, hogy menj, akkor az eszemnek is azt kellene. Baromi nehéz ez.
2023. aug. 4. 13:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés, amit tennék (tettem), hogy megpróbálom helyrehozni a házasságom. Ha a másik nem partner, vagy az együttes próbálkozás ellenére sem sikerül, akkor válás. És utána új élet, lehet szabadon ismerkedni azzal a tudattal, hogy mindent megtettem.

Én így csináltam. Az exem nem volt partner, így nyugodt szívvel léptem ki a házasságból. Pár évre rá lett új, sokkal jobb kapcsolatom.

2023. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Ne mi dontsuk mar el... ez olyan kerdes amit nem lehet idegenek velemenyere bizni.
2023. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

#8 Dehogyis, nem ettől teszem függővé. De mások gondolatai segíthetnek.

2023. aug. 4. 14:01
 10/17 anonim ***** válasza:
9. Valami nagyon megfogott benne , mert nem írtál volna róla kérdést. Tudat alatt bejön neked ez a ficko.
2023. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!