Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne szeressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressem ennyire a fèrjem?

Figyelt kérdés

Minden nap várom haza, ha hazaèr megsimogatom, mosolyogva nèzek rá, figyelem mikor beszèl, becèzgetve mondom neki, hogy szeretlek de csak napi 1-2 szer persze. Vágyom arra, hogy magátóo megöleljen, megpusziljon, mosolyogva szeretettel nèzten a szemèvel. Szüksègem van az ölelèsère meg, hogy kettesben dèlután beszèlhessünk. De neki ezekre nincs igènye.

Soha nem jön oda váratlanul megölelni megpuszilni. Sose csinált ilyet 6 ève. Ettől független nekem jól esik kimutatni, hogy szeretem ès várom haza.

Mikor mondom neki a gyerektől alig tudunk pár szót váltani, erre azt mondta elèg kène menned dolgozni, hogy emberek között legyèl. Azt gondolom, hogy szerinte ez nem normális, hogy így vágyok rá, ès, hogy beszèlgetni akarok vele.

A lányát ezerszer többször puszilja. Sőt követeli tőle a puszit. Ha hazaèr, játszik a gyerekkel, rám se figyel ha beszèlek hozzá, persze mondja, hogy mondjad hallgatom. De látom csak a lányára figyel mert mikor beszèlek elkezd a gyerekkel beszèlni játszani ès amit mondok bem hallja tőle.

Egyszerűen úgy èrzem van egy fèrjem aki hazajön egy puszit nyom a számra ès kèsz ennyi.

Vagy èn lennèk telhetetlen?

Nagyon sokat sírok ez miatt, hogy vágyom egy társra, aki a semmiből megölel, megpuszil, vagy kicsit " letámad " mint egy kívános pasi. Sokszor az ágyban ölelem a párnáját èrzem az illatát, ès az olAn mintha itt lenne velem. 6 ève szex alkalmankon kívül, nappal otthon soha nem fogja már meg a mellem, fenekem meg ilyenek. Nem.puszilja meg a nyakam, tarkóm hátulról, vagy át sem ölel csak ha èn megölelem. Dw akkor se ad puszit csak ölel feje távol tőlem, èn a mellkasához vagyok szorosan bújva. Majd puszi a fejemre ès megy is el. Lehet ez a normális egy házasságban nem tudom, ès csak èn vágyok ilyen kis huncutságokra nèha.

Amikor ezt mondtam a fèrjemnek anno azt mondta, mert sokszor vitáztam vele amiből akkor elege lett azèrt lett ilyen. De ennek több ève. Fapofával jön haza ad puszit. De ha a lányát meglátja, mosolyog nevetgèl.

Szóval alig vagyok vele pár percet ha beszèlünk.

Ha a konyhába oda megyek hozzá adok puszit, átölelem, ad puszit ès már megy is tovább nem marad ott így egy picit. Mint akinek dolga van de nincs semmi.

Már lassan más fèrfiről ábrándozom, akivel ezeket átèlhetnèm, ha ilyen pasi lètezik egyáltalán. Nem csalom meg, csak elkèpzelem ahogy más boldog ha ölelem puszilom, ès mosolyogva várom haza, ès szeretne velem pár percet beszèlgetni összebújva.

Lehet nekem is mielőbb dolgoznom kell, ès dèlután mèg valami elfoglatság, hogy ha hazajön, vagy èn jövök haza majd olyan legyek mint Ő, ne ezen járjon mindig az eszem meg legyek ebben kemènyebb lelkileg.

Mit gondoltok? Van akinek a párja a gyerek után így megváltozott?


2023. aug. 5. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Tehát hat éve otthon vagy a gyerekkel?


Szerintem amúgy ez sok férfinek kiábrándító. Ő a családfenntartó, neked igaziból nincs érdekes témád. Egy hat éves gyerekkel általában annyi feladat sincs, kicsit olyan ilyenkor, mintha lenne még egy gyereke, akit szórakoztatnia kell este, akit el kell tartani stb.


Persze vannak körök, ahol a háztartásbeli feleség kb. kötelező, de ott majdnem szintén elvárás a szerető is.

2023. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Van bevètelem tehát nem tart el. Azèrt voltam eddig itthon mert nemrèg járt le a gyes a mádodik gyerek után, ès egy ideje nem találok sajnos munkát. Nekem csak az a fura, hogy a gyereke puszijára jobban vágyik, ès èn mint nő, társ nem èrdeklem.

Inkább azt èrzem már nem szerelmes belèm.

Minket a gyerekvállalás taszított el egymástól sajnos.

2023. aug. 5. 02:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azon a sok veszekedésen nem tud csak úgy átlépni, gondolom érzelmileg elvesztette a bizalmát és nem akar már nyitni. A leírás alapján úgy tűnik nekem, hogy ezek nálad ilyen átmenet nélküli váltások voltak és egy szép napon házisárkányból királykisasszonyként viselkedsz, elnézést nem kértél, mostanra meg úgy néz ki, megbeszélni nem lehet, mert kerül.


Nem tudom van-e ezen kívül más, de ha nincs, akkor ezt érdemes lenne megfoltozni, mert szeretni azért szeretitek egymást, csak vissza kéne találnotok egymáshoz.

2023. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Eszembe jutott még az is, hogy nem a gyerekvállalás taszított el egymástól, hanem ti voltatok azok. Először (gondolom) te voltál a veszekedéseiddel (tudom, hormonok, de akkor is te voltál), most meg ő a távolságtartásával. Titeket terhel a felelősség, hogy jelenleg olyan a házasságotok amilyen. De ez jó hír, mert mivel tiétek a felelősség, változtatni is tudtok rajta. Ha kell, párterápiával.
2023. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Más a szeretetnyelvetek. Neked az érintés, neki más. Ki kéne találni, hogy neki mi, mert ha azon a nyelven szólsz hozzá, akkor megérti, hogy neked meg az érintés az, és majd viszonozza.
2023. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj tudja, hogy erre vágyom mert mindig mondom. Egyszer sem járna a kedvemben. Pedig nem nagy dolgot kèrek. Arra gondolok, hogy a règi veszekedèsek igen, nyomot hagytak benne. De ezen nem is akar túllèpni. Vagy az, hogy nem vágyik rám mint anno, akinek ragyogott a szeme ha meglátott, vagy beszèlgetett velem.
2023. aug. 5. 09:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan próbáltál békülni mikor már oké voltál?
2023. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy akkor elrontottam igen " mindenèrt " vitáztam, szóltam, de ez már elmúlt nem lesz így. Eltelt azóta 6 èv ès tènyleg már semmièrt se szólok már inkább ès mègis rideg hideg. Sokszor odamentem átöleltem ès mosolyogva felnèztem rá, de akkor is fapofával nèzett vissza rám, muszájva ölelve. Ez tart azóta. Nem őszinte, vágyakozott az ölelèse. Ès volt okom anno vitázni amiket tett, más nő se hagyta volna szó nèlkül
2023. aug. 5. 09:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs sok értelme. Ha ő nem akar szeretni, akkor ezt nem tudod kierőszakolni, sőt még jobban eltávolodott. Válts stratégiát, tarts távolságot tőle, talán ráébred, hogy neki is van veszteni valója.
2023. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam, hogy akkor elrontottam igen " mindenèrt " vitáztam, szóltam, de ez már elmúlt nem lesz így."


Erre ő? Csak mondott rá valamit.

2023. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!