Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak megakar fektetni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megakar fektetni? Hogy tudnám elérni hogy belém is szeressen?

Figyelt kérdés

Alakul hosszú ideje a dolog egy férfival, ami tetszett, hogy lassan haladunk ismerkedünk kavarunk de folyton bizonytalan bennem.

Értem én ha vita van csak rajtam múlik, hogy folytatódik e, ha felkeresem igen, ha nem akkor csak el dumál velem ha összefutunk es nem akar kibékülni. Hangoztatja is, hogy jobb lenne nekem nélküle, nem biztos hogy bele tud tenni annyit mint én, nem vállal fel mások előtt, és hogy még nem lettem neki fontos…amikor kirándulni hívtam az első mondata az volt tok jó de nehogy rajta legyen a képeken - a közös ismerősök kollégák miatt… sok-sok negatív dolog mégis mikor együtt vagyunk teljesen mást érezted velem/ máshogy viselkedik, bújik , kedveskedik, készül nekem, folyton keres, velem akar lenni… csak szexelni akar/ el lenni de nem akar kapcsolatot, elkotelezodni , jól érzem?

Nem akarok naiv reményeket kergetni, de ha nem esett szerelembe x hónap alatt akkor már nem fog? Még nem feküdtünk le amúgy ( nagyon akar) - de én nem szeretnék csak egy strigula lenni… Azt kezdem érezni lehet hogy nem én vagyok neki az “ igazi “ akibe bele esik az ember zsigerből mert akkor sokkal nagyobb lenne az őrület…ami bántó mert vagyok olyan értékes es izgalmas, hogy yzerelmes legyen belem az illető es akarjon :D anno volt nála olyan lány akivel össze akart jönni ott meg a lány nem akart…

Vélemények ?:/

Ezen lehet változtatni ?

25N


2023. júl. 21. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1500% hogy nem fog veled összejönni. Red flagek hadát vonultatja fel.

Akit győzködni kell, hogy jöjjön már össze veled, az veszett ügy.

2023. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, megmondta neked már:


"Hangoztatja is, hogy jobb lenne nekem nélküle, nem biztos hogy bele tud tenni annyit mint én, nem vállal fel mások előtt, és hogy még nem lettem neki fontos…amikor kirándulni hívtam az első mondata az volt tok jó de nehogy rajta legyen a képeken..."



Nem azt mondta, hogy még nem szeretett beléd, hanem hogy nem vagy neki fontos = szexet akar, amiatt:

" mást érezted velem/ máshogy viselkedik, bújik , kedveskedik, készül nekem, folyton keres, velem akar lenni… "


Ez a beetetési időszak úgymond, hogy feküdj le vele (egyszer/többször).


Értem, hogy tetszik, hogy amolyan kihívás és nagyon jól csinaltad, hogy nem történt nemi együttlét, de még jobban tennéd, hogyha az életedben SOHA NEM TALIZNÁL VELE TÖBBET (TILTÁS MINDENHONNAN)!

2023. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Röviden; sehogy.

Vagy nagyon kemény munkával, de az nem éri meg.


Egyebkent meg honnan gyűlt itt össze ennyi huszoneves nő, akik a honapok ota bizonytalan kapcsolatukban nem szexelnek max pettingelnek, es fogalmuk sincs mit akar a masik, ők meg álmodoznak, szenvednek? Vagy ugyanaz vagy, csak más korral?

2023. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi nem vagyunk kapcsolatban még, nyilván lassan itt az ideje szexelni, ezért aggódom.

Mert ha jó lesz, sajnos még jobban belehabarodom…

Ezek szerint bármennyire is jó együtt élvezi majd , nem akar többet, de miért?

Más lánynal a múltjában akart.

Mi az oka, hogy pont tőlem nem? Pedig “ kapós” vagyok és nem csak egy értéktelen valaki… még sosem titkoltak vagy éreztették velem hogy nem akarnak kapcsolatot…

Nem értem hogy ha csak testiséget akar hogy tud úgy bújni kedveskedni is, vagy ennek mi értelme… nem tudom akkor mi az ideálja mitől kell neki valaki kapcsolat szinten is, az akirol meselt kb 1 éve aki volt, mit tudott többet hogy össze akart jönni vele?!

2023. júl. 21. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

" az akirol meselt kb 1 éve aki volt, mit tudott többet hogy össze akart jönni vele?!"


1. nem ismerünk

2. Nekem ebből a pár kommentből is az jön le, hogy baromi idegesítő vagym be is haragudj! Ez lehet közrejátszik a dologban.

2023. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerette önmagát az a másik személy? Volt női tartása?


Oké, hogy nem fekszel le vele, de az csak egy dolog, petting van, úgy gondolja, hogy nem kell már sokat színészkedni.

Azon kívül te azt hiszed, hogy ő másokkal nem szexel? ^^


Dehogynem, csak téged is megakar fektetni, bírni bírhat fogjuk rá bizonyos szinten, de nem vagy neki fontos hónapok óta! Hogyha egyszer nem vagy az, akkor hogyan tudna beléd szeretni? Nem fog és nem is tud! A szerelmet amúgy nem lehet erőltetni (még a vonzalmat se), nem gombnyomásra működik. Akármit is teszel ő akkor se fog beléd esni soha!

Fel tudod ezt fogni? ^^

2023. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van egyáltalán gusztusod hozzá azok után, hogy ilyeneket mond?

Miért nincs legalább egy kevéske önbecsülésed?

Ezek után én emberszámba sem tudnám venni az illetőt.

Azt emberszámba tudom venni, akink simán csak nem tetszem valamiért, és nem akarna tőlem soha semmit. Van ilyen.

De ez, hogy sz.arba se néz, de azért titokban hetyeg veled, szerintem gyomorforgató, nekem tökön rúgni lenne max. kedvem ilyenek után.

2023. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok olyan naiv, hogy elhiszem nem szexel egy ideje mással, állítása szerint … elég durván a szemembe mond mindent azt is ami rosszul esik más nőkkel kapcsolatban is akár , az elején is mikor együtt aludt mással, így van rá talán némi esély, hogy igazat mond és vár, addig meg nincs más terítéken … nyilván ha rövid időn belül nem szexelek vele akkor lesz , már jelentkeztek is nála érdeklődni találkozni akarni régi szexbol lányok - mert ezt is nyíltan meséli . Nem tudom mi célja lenne akkor ebben hazudni…
2023. júl. 22. 00:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Jól látod. Semmit nem akar tőled szexen kívül. Az meg, hogy nehogy rajta legyen a képen, röhejes.

Biztos, hogy nincs senkije? Kiszemeltje sem?

2023. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az elején lehet volt más, együtt is aludt mással de az hónapokkal ezelőtt volt mikor ismerkedni kezdtünk… azóta azt állítja nincs nem szokott ilyet csinálni gyakorlatilag nem hiszek neki.

Valóban szinte majdnem minden nap találkozni akar, at hív magához , de nyilván vannak napok a héten mikor nem együtt vagyunk így nem tudhatom … mivel nem szerelmes nincs oka hűségesnek lenni. Főleg egy férfinak.

2023. júl. 22. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!