Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékenységből kér meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékenységből kér meg, annak van értelme?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 08:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítés: a legtöbb pasi akkor kezd el kötődni meg harcolni mikor pl szakítani akarok vagy veszekszünk, hirtelem hősszerelmesek lesznek, ha rezeg a léc. Addig meg nem azok.

Azt hittem ő más. De nem akkor jut eszébe a kézkérés, amikor úszunj a "vattacukorban", hanem amikor ideges.

És állandóan ezzel nyüstöl. És állandóan csalódásként élem meg hogy amig minden rendben van addig nem jut eszébe, csak amikor úgy érzi rezeg a léc?

2023. aug. 5. 09:05
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
79%

Valszeg téged sosem akart senkisem eljegyezni.


A friccek kb 25%a simàn megcsinàlja azt, amit leírtàl, javasolnàm a maradékból vàlogatni.


Esetlen önrevíziót is tarthatsz, btw.

2023. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
72%
*esetleg
2023. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt, mert esze ágában sincs elvenni feleségül, csak azt ígéri, amit a legjobban hallani akarsz, hogy ne lépj le és széttedd a lábad.
2023. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De elakart már jegyezni nem egy exem is.

Nagyon komolyan gondolják. Ilyennek hisznek egy házasságot.

Egyik pl 4 év után kèrt meg, a családok is ezt vàrtàk minden működött flottul, leszámítva azt az egyet hogy én elnyomva èreztem magam a kapcsolatban(dirigàlt nekem nem hirdhattam szoknyát és olyan volt az egész mintha én örülhetnék hogy ő velem van)és ilyen hierarchia rendszerű kapcsolatban kèrt meg és ez neki teljesen jó is volt így.

Csak nekem nem. Az miatt meg neki sem mert én "lázadtam", ez miatt hadilábakon is álltunk.

De neki ilyen egy házasság is hogy ő a "főnök". Csak nekem meg nem ilyen. Ő meg akkor kért meg mikir elkezdtünk.közös ingatlanra gyűjteni.


A párommal most semmi bajom nem volt, ezt nem is gondoltam volna róla.


Másik volt barátom meg akkor kèrt meg mkkor rá akart venni hogy legyen gyerekünk. Ez is jellemző. De ennek is háttere van.

2023. aug. 5. 09:22
 6/20 A kérdező kommentje:

Minek vitatkozol? De elakar venni legszivesebben beràngatna egy anyakönyvvezetőhöz màr. Elvitt venni gyűrüket is de en nem eljegyzésit választottam hanem sima hétköznapit de arra is ráfogja hogy márpedig eljegyzett. A haverjait kérdezi hogy jönnek e majd az esküvőre.

Ezen pattog.

2023. aug. 5. 09:25
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit gondolj már bele, hogy ki a fene akar egy lázadó kamaszt elvenni.
2023. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

El is vett feleségül? Vagy legalább van időpont az anyakövvezetőhöz? Nincs.

Ezt pontosan azért csinálja, mert NEM akar elvenni! Az eljegyzés semmi, mindegy, hogy milyen gyűrűd van, meg Facebookon is kiírhatod, akkor sem több, mint a semmi, ha nincs mögötte szándék.

Ha téged mindenki megkér, de senki sem vész el, akkor pont ezért csinálják, mert tudják, hogy te erre vársz. Beígéri, te meg ülsz a 🍑den, és várod, hogy akkor most jól elvesz.


Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Elmondod, hogy téged mi bánt, szakítani akarsz, ő megkér, te meg maradsz mellette. Miért? Elvégre előtte csak szenvedtél mellette. Leírod, hogy ez a kapcsolat csak neki jó, pont olyan, amilyennek ő akarja, de te korlátozva érzed magad. Ennek ellenére nem szakítasz. Miért? Mert "eljegyzett", te meg várod, hogy lesz esküvő, fehér ruha, csinnadrattával, mehet a népnek a Facebookra a sok szép fotó, hagy irigykedjenek.


Te csináltad ezt saját magaddal. Minek vergődsz egy 💩 kapcsolatban évekig? Ki kell lépni! De te egyik 💩 kapcsolatból mész a másikba, és még csak fel se merült benned, hogy ketten kelletek hozzá?

2023. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De engem elvennének. Azert kérnek meg. Nem poénbol.
2023. aug. 5. 09:47
 10/20 A kérdező kommentje:

Amugy exekről irtam. Ahol korlátozva éreztem magam, ott nem éppen hozzámentem.

Kiálltam magamért abbol balhé lett igy felbontottuk az eljegyzést. Ő meg elsírta magát azonnal.

2023. aug. 5. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!