Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt elviselni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt elviselni? Van ertelme?

Figyelt kérdés
Parommal 7 hónapja vagyunk távkapcsolatban. ( Ebből két hónapot tudtunk együtt lenni.) Facen ismerkedtunk meg jobban, elotte futolag ismertuk egymast a fősuliról. Nagyon szeretem, kedves, megertő, mellettem áll. Mégis nagyon nehezen viselem az egészet. 1 hónap és egyutt lehetunk, mert hazajön végleg. Megis feltekeny vagyok picit, es az van a fejemben talan ezt a sracot nem is ismerem igazan..

2018. jan. 25. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha szereted, akkor el lehet viselni. 5 hónapja vagyunk távkapcsolatban, ebből egyszer 5 napot, egyszer 2 napot és egyszer 2 hetet tudtunk együtt lenni. Nem fogok végleg hazamenni. Vagy szeptemberben kijön hozzám, vagy majd ha elvégeztük az egyetemet.

Van értelme?

Nekem van. Tudom hogy vele akarom leélni az életem, és a következő 40+ évre megéri egy kicsit várni. De mi előtte voltunk nem távkapcsolatban is. Tudom hogy nincs mire féltékenynek lennem, mert ha nem velem akarna lenni hanem azzal a csajjal aki teszi neki az agyát, akkor nem lenne velem, mert napi szinten annyi munkát kell beletennünk ami nem éri meg szerelem nélkül.Azt, hogy neked van-e értelme, csak akkor tudod ha magadba nézel, a pillanatnyi bizonytalanság mögé.

Hogyan?

Vegyétek végig mi hiányzik a legjobban, és keressetek rá pótlékot. A beszélgetés? Esténként skypeoljatok. A közelsége? Nyúld le egy pulcsiját, pólóját, valami plüsst amit tőle kaptál, fújd be az illatával és ölelgesd. A szex? Képek, videók, üzenetek. Nem ugyanaz, de segít. Számoljátok vissza a napokat, esténként mondjátok el mindig hány nap van még, írd fel a naptáradba. Hidd el, egy hónap úgy elszalad.

2018. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt milyen szépen leírtad... :) Igen nalunk talan a legnagyobb baj talan az, hogy mi nem voltunk elötte kapcsolatban. Elkezdtunk beszelgetni, vartam ra 3 hónapot, hogy talalkozzunk. Egyutt voltunk kicsit, visszament, unnepek alatt megint kicsit majd visszament. Amugy videobeszelgetunk, minden reggel ir jó reggelt üzit, meg csinalunk egyebb mas dolgot is. Igazad van.. Bar ahogy eloben ismertuk meg egymast voltak dolgok amik nekem nem tetszettek, voltak amik neki, bar ezeket megbeszeltük, de megis erdekes, hogy van koztunk egy eros kapocs, neha meg ez az idegen erzes. Ez a rossz..:/
2018. jan. 25. 21:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Es koszonom ! :) ❤
2018. jan. 25. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Milyen idősek vagytok? :)

Ha többet lesztek együtt, hidd el nyugodtabb leszel, és a féltékenység alábbhagy.

2018. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En 28 ő 32 :)
2018. jan. 26. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!