Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány barátom nálam aludt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátom nálam aludt, éjjel álmomban rossz helyen volt a kezem és puszit is adtam neki, van párom. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve együtt vagyunk, és egyszer az elején egy lány barátommal aludtam, aki rámmászott, álmomban pedig kb tudatlan állapotban bár felkeltem rá és felfogtam mi történik, nem tettem semmit. Nem csaltam meg vele a párom és próbáltam elengedni ezt hogy mivel semmi sem történt, hiába ostorozom magam. 1.5 év után mondtam el neki, annyira mart a bűntudat. Ma este egy másik lány barátom nálam aludt, most nem volt plusz szoba se ágy szóval velem egy ágyban. Emlékszem hogy álmomban hozzá voltam bújva, a kezem rossz helyen volt (nem lent) és puszikat is adtam neki. Tehát hasonló szituáció, gyökér voltam és bánt. Emiatt több dolog is zavar:

- éjjel, berúgva mennyire vonhatom magam felelősségre azért amit félig álmomban csináltam

- elmondjam e kerek perec, vagy hagyjam mert meg nem csaltam és felesleges probléma lenne

- hogyan tegyem ezt magamban rendbe?


Kérlek ne nevessetek ki emiatt, tudom hogy apróságnak hangzik ha semmi sem történt (nem történt), körülöttem mindenki azt mondta engedjem el mert semmi értelme ilyet felhozni. De nem találok egy indokot sem ami miatt magamnak meg tudnám bocsájtani. Nem akarok ezen is másfél évet rágódni. Tudom hogy éjjel az ember álmában más és nem igazán lehet kontrollálni, de a tudat hogy emlékszem rá, tehát ezek szerint valamennyire direkt volt egyszerűen kínoz. Ti mit javasoltok?



2023. aug. 5. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet en vagyok a konzervativ, de egyreszt en nem iszok annyit, hogy ne tudjam lerugni magamrol, aki rammaszik, masreszt nem alszok olyan helyen, ahol csak ugy rammasznak random emberek.
2023. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kell nőkkel aludni
2023. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Én azt javaslom, hogy nőkkel, ha idegen, ha barát ne feküdj egy ágyba ha részeg, ha józan vagy és akkor nem történik olyasmi, mint történt.


Én nem értem, hogy miért kell nőkkel egy ágyban feküdni, amikor párod van egyáltalán. Külön szoba rendben van, de azonos fekhelyt választani jókora butaság. Ebből nekem az jön le, hogy tudatalatt te keresed a lehetőségeket, hogy hűtlen légy, nem elég neked a partnered még egy kicsit se...

2023. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon messze lakott, busz nem volt ezért mondtam hogy aludjon nálam. Viszont az én kérdésem lényege, hogy hogyan kéne magammal elszámolnom. Megtörtént, ezzel sajnos nem tudok már mit tenni.
2023. aug. 5. 10:31
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Elmondod a barátnődnek, ha a lelkiismeretfurdalás nem hagyj békén, megcsalni megcsaltad hiába szépítenénk a helyzetet, hiszen a melleit fogdostad és csókolgattad a nyakát, fülét, száját. Amúgy már másodszor, mert az első esetben hagytad, hogy rád másszon más lány és nem tettél semmit... Vagyis nyugodtan le is szophatott csak nem írtad le, vagy hagytad, hogy szívogassa a nyakad, csókot adjon és ilyesmik. Ami hűtlenség ismét.

Részegen se józanul nem fekszünk be egy ágyba más lányokkal, mint a saját barátnőnk! Mondd el neki inkább, joga van tudni és eldönti majd, hogy enyhítőbb körülmény az alkohol vagy se...

2023. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Neeeem semmi ilyesmi nem történt. A határokra alvva is figyeltem. Az első csaj csak próbálkozott, ott inkább az volt a baj, hogy nem mentem el (sátraztunk szóval nagyon nem volt hova). Most pedig úgy keltem hogy álmomban fogtam meg, mikor felkeltem elfordultam. De nem csókolóztunk vagy ilyesmi, csak emlékszem így hogy álmomban ez történt.
2023. aug. 5. 10:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, hogy téged ilyen sűrűn talál az élet ilyen helyzetekben. Nyugodtan mentegesd magad. Előbb-utóbb a tényleges megcsalás is el fog jönni.
2023. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így jön le ez az egész. Pont azért írtam ezt a kérdést, mert rettenetesen érzem magam, a környezetemben lévők szerint ez semmiség volt és nem kéne foglalkoznom vele, de én itt vagyok és foglalkozok vele. Soha nem szeretném megbántani a párom és ezért bármikor ilyen volt sosem csaltam meg, ébren pedig, nem ebben a félig alvó állapotban józan ésszel soha meg sem érintettem mást. Nagyon sajnálom hogy ez ilyen rosszul hangzik kívülről, én csak szerettem volna egy kis segítséget abban, hogyan kezelhetném a szituációt
2023. aug. 5. 10:54
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Álmodba, lol. Miért nem félálomba, amikor emlékszel rá? Mibe fogadunk, hogy nem is voltál részeg csak spicces és tudtál önmagadról végig legalább amikor arra keltél, hogy fogdosod és puszilgatod?


Mit hazudsz amúgy? Lol, milyen átlátszó vagy:


"Emlékszem hogy álmomban hozzá voltam bújva, a kezem rossz helyen volt (nem lent) és puszikat is adtam neki." ≠

"Most pedig úgy keltem hogy álmomban fogtam meg, mikor felkeltem elfordultam. De nem csókolóztunk vagy ilyesmi" = Azt írtam, hogy csókolgattad a száját, nyakát... Az mióta csókolózást jelent? ^^


Egyszerűen hűtlen f@szi vagy, aki direkt keresi az alkalmakat, hogy más csajt tapergolgathasson, puszilgasson és az alkohol a legjobb kifogás rá.


Normális és főleg SZERELMES ember nem fekszik senkivel egy ágyba, egy sátorba, egy kanapéra te meg már másodszor is megtetted, nem tanultál az első esetből egyáltalán, sőt szándékosan keresed a lehetőségeket. Hazug és hűtlen görény vagy, legalább akkor most már legyen képed be is vallani.

2023. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha egyszer próbálom megoldani, nem gondolnám hogy bármikor meg akartam volna csalni. Az első esetről is tud. A megfogalmazás szarul sikerült igen, de most egy ilyen rosszullevős, félig alvó félig forgolódó éjszakát hogy lehetne leírni. Ettől függetlenül nem tartom fairnek hogy normálisan kérdeztem a véleményetek és ilyeneket kapok. Azért írtam mert szeretném jobbá tenni és rosszul érzem magam. Hát nem lett jobb
2023. aug. 5. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!