Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellett már javítani a kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellett már javítani a kommunikáción pároddal?

Figyelt kérdés

Hogyan milyen eszközökkel?


Sajnos mi úgy érzem egymás mellett elbeszélünk és nem ér célba a mondandó. Mintha nem értené az én álláspontom..

Akárhogy nyugodtan, egyszerűen próbálom elmondani mindig bántódás lesz a vége..


2023. aug. 5. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem illettek össze, nem tudom miért harcolsz a kapcsolatotért.
2023. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha 2 ember összeillik, szerintem ilyen probléma nem merül fel.
2023. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Mivel sokaknál nem mukodik a direktkommunikacios sajnos.

Ha ugy mondom ugy ertem hanyagolsz nem szeretsz akkor en vagyok aki rosszul erzi meg tapadna meg hagyjam màr ezekkel békèn.


De ha azt mondom: kepzeld bnom azt mondta nekem ma hogy azt látja rajtad hogy le se ejtesz másfele kacsintgatsz az hogy lehet? igaz ez?!

Akkor egyből egy sz.rnak èrzi magát. Ha mások ítélik el.

Az már aztàn számít neki.



Vagy

Semmiben nem segit minden centet sajnál tolem.

Ha azt mondom ugy erzem nem szamitok neked nem tennèl meg èrtem semmit irigy önző vagy nem is tarsadként kezelsz lesz.rja.

De ha azt mondom képzeld a bnőm ezt meg azt kapott a párjátol meg segitett neki ebben abban(vagy a haverjai mondják neki hogy miket vesznek a nőjüknek)es kerdezték tolem hogy en mit kaptam már a barátomtol?es hát semmit.

Akkor egy sz.rembernek érzi magát es elkezd vásárolni.


Ha azt mondom zavar hogy másokat nézel nem vàltoztat.

De ha megkérdezem szerinted szereti a párját az aki másokat nèz? Akkor egyböl kinyílik a szája es ordibál.


De ez jellemzo kollegak kozt is.

Ha azt mondom engedelyt/segítséget kérek erre vagy arra, lesz.rnak.

De azt mondom hogy a vezető/igazgato keri tőlem ezt meg azt segitesz benne?egybol ugranak.

2023. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Két esetben volt ilyenre példa, hogy a kommunikáció ennyire nem működik.

1. Egyáltalán nem illettünk össze, csak nagy volt a kémia. Pár hét után egyre inkább előjöttek a problémák. Inkább elengedtük egymást. Jól tettük.

2. A másik már fél lábbal kint volt a kapcsolatból. Nem is érdekelte, hogy mit mondok, csak fújta a magáét. Kiderült, hogy hónapok óta ismerkedik a hátam mögött, online. Aztán elkezdtek találkozgatni. Végül lebukott és szakítottunk.

2023. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha osszeilletek hasonloak vqgytok egyertelmu minden, ha nem ezt nemmlehet eroltetni, ha akarnatok is nem biztos h egyforman probalkoztok, lehet 1 ik fel jobban odateszi magat. mindig csalodas a vege, amit csak gorget az ember aztan vita lesz
2023. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem érti, ne "egyszerűen" próbáld elmondani, hanem normálisan, tartalmasan, akkor meg fogja érteni. A női logika más, a férfiak szeretik megérteni, hogy mi a teljes összkép, nem érik be az "egyszerű" magyarázattal, agyalnak rajta, és összeraknak egy képet a fejükben, mert ösztönösen segíteni akarnak, de ha nem mondasz semmit, egy kitalált problémát próbálnak megoldani.
2023. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy azzal bántod meg, hogy nem beszélsz vele rendesen, ez eshet rosszul neki.

Velem is volt már ilyen, félt a párom elmondani dolgokat, attól tartott, nem értem meg az igazat, megbánt vele. Közben meg láttam rajta, hogy valami bántja, de nem mondja el, ez rengeteg problémát okozott. Egy idő után mivel nem tudtuk megoldani, de szerettük egymást és a legtöbb dologban egyeztünk, közösen elmentünk párkapcsolati tanácsadóhoz (pszichológushoz), ő segített. Szerintem beszélj vele őszintén mindenről. Ha nem megy vagy nem érti meg, próbáld rábeszélni, hogy menjetek el szakemberhez. Ha ezen az ötleten is megsértődik, akkor inkább szakíts vele, mert nem gondolhatja komolyan a kapcsolatotokat.

2023. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem milyen témákban? Nálunk is van ebből gond, csak kis dolgokban, de kikészít vele, és bármit mondok nem érti meg, pl: Elküldöm tejért a boltba, mondom hogy laktózmenteset hozzon, nem olyat hoz. Majd mondom, hogy ettől beteg leszek. Legközelebb Mizo tejet hoz, de szintén nem laktózmentest, majd közli "Ez volt a boltban!" És ha megint elküldöm, hoz Milli tejet, szintén nem laktózmenteset, és ha szólok megint, elkezd veszekedni, hogy: "Ilyet lehet kapni, szokjam meg!" És én se találok rá megoldást, hogy ezeket a kis dolgokat megbeszéljük :(
2023. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem érti az álláspontod? Nem érti meg a helyzeted, nem képzeli bele magát, vagy nem is érdekli?

Mi az hogy megbántódik? Nem tetszik neki amit mondasz, nem fogadja el, nem hajlandó a kompromisszumra?

2023. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as szerintem amit hoztál példát nálatok az csak a figyelmesség hiánya a párod részéről szerintem.


9es hogy egyből sarkít és bántásnak vesz mindent

2023. aug. 5. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!