Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet javítani szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet javítani szerintetek a kommunikációs készségen?

Figyelt kérdés
Az a bajom van, hogy nehézségekbe ütközök amikor el kell meséljek valamit, nem emlékszem tökéletesen a részletekre, illetve nem találom meg a lepontosabb szavakat, amikkel a legjobban körül lehetne írni a történteket. Ebből meg az következik hogy a beszélgetőpartner nem érti meg amit mondani szeretnék. Nem vagyok az a csevegő típus aki még a legegyszerűbb dolgokról is szeret beszélgetni, csak tudom hogy napjainkban mennyire fontos a kommunikáció, és ahhoz hogy haladjál az életben, kapcsolatokat kell tudj kiépíteni emberekkel, aminek az alapja a párbeszéd. Tapasztaltatok hasonlót, hogy emlékeztek úgy homályosan a történetre, elkezded mesélni, nem jutnak eszedbe a dolgok?Egy csomószor beégtem emiatt, és már szorongok amikor olyan társaságban vagyok ahol sokat beszélgetnek. Másik szempont meg a barátnő. A párkapcsolat is a kommunikációra epül, nem lehet az ember mindig kuka. Tudtok megoldást ajánlani erre?
2012. jún. 10. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
itt tuti nem fog javulni
2012. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, írj történeteket, blogot, olvasd vissza.
2012. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Túlizgulod a dolgot, ezért felejted el amit mondani akarsz.


A szavakon meg segíthet az olvasás.

2012. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Járj dráma csoportba és beszédtanárhoz.
2012. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján intelligens és értelmes embernek tűnsz, máris nagy előnnyel indulsz sok embertársunkkal szemben.:)

A helyedben sokat olvasnék, így fejlődik a szókincsed, és ne riadj vissza a beszédtől, mert mint mindenben, ebben is a legjobb ha gyakorlatot, rutint szerzel.

Hogy miért nem emlékszel a történtekre, azt viszont nem tudom.

2012. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvass és beszélgess többet.
2012. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Játssz számítógépes játékokkal. Nekem sokat segített.
2012. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
alkohol
2012. jún. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Christian Death ***** válasza:
0%
2012. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2012. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!