Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés ez? Jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez? Jol gondolom, hogy gyerekes? Hagyjam,ugye?

Figyelt kérdés

A párom nagyon csúnyán beszél vita során velem. A szüleim emiatt nem szeretik őt. Emiatt szakítottam is vele anno többször, viszont most úgy tűnt, hogy megpróbáljuk újra hoszzabb idő után. Anyukám ezt megtudta és a párom hallatára(nem egy légtérbe voltunk de hallotta) megkérdezte tőlem, hogy nekem elment-e az eszem és hogy nem fog megváltozni, ne tegyem, küldjem el.

Perszem miután anyukám elment a párom ezt zokon vette, és elköszönt, elbúcsúzott. Mert szerinte anyukámnak meg kellett volna mondanom, hogy ne szóljon bele…stb. Holott igaza volt anyának, ezt mondtam is a páromnak amire ő helyeselt is. Szoval nem értem. Egy anya/szülő véd, csak jót akart, hiszen tudja miket mondott rám a párom sokszor.


2023. aug. 5. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lényegre helyezed a reflektorfényt... Elkezdesz arról filózgatni, hogy az anyád mit mondott, meg erre a pasid/exed.


Holott tök egyértelmű, hogy az a lényeg, hogy

- "A párom nagyon csúnyán beszél vita során velem"

- " Emiatt szakítottam is vele anno többször"



Ne szakíts ilyenekkel TÖBBSZÖR. EGYSZER kell szakítani, és többet ne állj szóba vele. Milyen viselkedés ez? Ez e gyerek viselkedés, hogy nem tudod tartani magad a döntésedhez, nem tudsz a következményekre gondolni, és a korábbi tapasztalataidból nem tanulsz! Hagyjad, ja.


Anyád, meg a pasi pont mellékes. Az a fontos, hogy neked kell elsődlegesen védened magad.

2023. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ebben teljesen igazat kell adjak! Én is tudom ezt! Csak remélem/tem, hogy változtatni akar magán végre!
2023. aug. 5. 22:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, hiába vársz a csodára. Én a helyedben kiraknám mint ahogyan anyud mondta.
2023. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Most nem tudjuk miert beszelt veled a parod csúnyán?

Mi volt az oka? Es miket mond?

Mert nem mindegy!

Nem mindegy ha azt mondja hogy jaj de hulye vagy hogy ezt meg azt tetted vagy hogy ilyen olyan kva vagy.

Tehát nem mindegy!!

Miket mond?


És amúgy igen, azt kellett volna mond anyudnak hogy te ezt mar lerendezted, ne aggódjon ö emiatt -ezzel a dontesedet is védve

2023. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy 1 írja.
2023. aug. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rengetegszer bántott szavakkal és igen lekurválásokkal,meg pl:hogy menjél ülj bele más f.szába,ennyi idősen milyen nő az ilyen,lehetne több ezsed,menjél kurválkodjál…nem is említek többet. (oktalanul)nem azt mondja csak,hogy de hülye vagy. Én megértem anyukámat,én is valószínűleg ezt tenném a saját gyermekemmel,védeném.
2023. aug. 6. 06:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet ne nyisd rá az ajtót. :(
2023. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most épp ugye tegnap ezen megsértődve elment…storyban posztolta hogy nyugi itt sem vagyok és vigyorgós fej meg egy emléket posztolt amin az van hogy a ma ajtaja nem lesz mindig nyitva nála,ezt annó egy szakításnál nekem posztolta
2023. aug. 6. 08:49
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt sem értem hogy ez mire jó? Miért kell ezt mindenkinek látnia hogy neki épp baja van?
2023. aug. 6. 08:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogyatékos,és egy tuskó,jobb FFI nincs a bolygón???
2023. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!