Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott volt szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott volt szerintetek a viselkedésem a férjemmel szemben?

Figyelt kérdés
Nem akarom magam ismételni, így az előzményeket itt találjátok: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. Úgy döntöttem, hogy ha nem is 1 hétre, de 3 napra menjünk el nyaralni. Megbeszéltem a férjemmel, kiválasztottuk az időpontot, a szállást, intéztük a szabadságot. Vasárnap kora délután ért haza a szombati lagziból, ahonnan 440 km-t vezetett haza (értelemszerűen oda is ennyi volt az út), utána indultunk rögtön a nyaralásra. Nagyon fáradt volt és álmos, így abban maradtunk, hogy vezetek én (240 km-re mentünk), ő aludjon a gyerekek mellett a hátsó ülésen. A megérkezés után sorra itta a korsó söröket, ennek köszönhetően egyre jobb kedve lett, estére lerészegedett, így az estére tervezett séta ugrott. Másnap szóvá tettem neki, hogy nem azért jöttünk, hogy 3 gyerekre (azaz rá is pont annyira kell figyelnem, mint a 2 gyerekünkre) egymagam vigyázzak, igyon, ha szeretne, év közben erre amúgy sem nagyon van alkalma, de mértékkel. Plusz mondtam neki, hogy egyáltalán nem érdekelne, ha egyszer egy évben részeg, de ne a gyerekek előtt legyen már az, hanem mikor megy augusztusban a barátaival Horvátországba hajózni (oda is csak 4 napra, haza kell jönnie az esküvők miatt). Erre teljesen kiakadt, hogy túlféltem a gyerekeket, semmi bajuk nem lesz attól, ha ő egyszer becsiccsentett, maximum annyit vehettek az egészből észre, hogy mennyire jókedve van. Amúgy is örülnöm kellene, hogy végül mégis el tudtunk jönni nyáron is picit nyaralni, ne rontsam már el a hangulatot a vitázással, kialudta magát másnapra, semmi baja.
2023. júl. 23. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A linkelt kérdésben ezt írtad:

"Úgy érzem, hogy mindent megadok neki, mindenben őt helyezem előtérbe, mégis rám szakad minden dolog"


Csak azt használják ki, aki hagyja, hogy kihasználják. Neked ez így megfelelő, ettől érzed jól magad, hogy a férjed magasról tesz rád. Ha nem vagy képes meghúzni a határokat, akkor átgázolnak rajtad, és még csak nem is panaszkodhatsz emiatt. Egy toxikus kapcsolatban élsz egy infanitilis barommal (mert aki képes részegre vedelni magát a három gyereke előtt, az sajnos az), de neked ez igazából így jó.

2023. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem te egy szubmisszív nő vagy. És ezzel leírtam mindent.
2023. júl. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem túlzott volt, de más dolgok nem működnek nalatok ez egyértelmű.
2023. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
tényleg örülj neki, hogy méltóztatott veletek tartani és tarthatod a frontot vele plusz a két gyerekkel, tényleg de rendi!
2023. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Horvátországba menni a haverokkal több ideje van, mint a családra? Azért ez is érdekes.


Szerintem meg igazad volt. 3 napból gyakorlatilag 1 ugrott a sörök miatt. Én is kiakadnék.

2023. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Túl sokat engedtél meg neki, ezért mint feljebb is írták hogy szubmissziv nő vagy. Nincs egyenjogúság köztetek.
2023. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak a gyerekeket sajnálom. Van egy totál useless apjuk meg egy mártír anyjuk. Ideális család...
2023. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!