Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még ebből normális kiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ebből normális kiút? Mit csináljak, hogy ne legyenek ilyen ijesztően gáz gondolataim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még csak 3 éva vagyunk házasok, 5 éve ismerjük egymást, de már olyan szinten elegem van a férjemből, hogy azt el sem tudom mondani. Hiába a szép szó, hiába a veszekedés, hiába a manipuláció, semmi nem változik, max rosszabb lesz. Elnyomottnak érzem magam, már rég elvesztettem a valódi énemet, és legtöbbször már a jelenlététől is pattanásig feszülnek az idegeim. Gondolkoztam váláson, mert ez tarthatatlan állapot, de az a baj, hogy vagy egy 1 éves gyerekünk is, akivel amúgy nagyon szeretik egymást. Úgyhogy miatta nem lehet. Ki nem állhatom a mozaik családokat. Meg amúgysem akarnék mindig találkozni ezzel az alakkal, amikor csak átadjuk egymásnak a gyereket. Sőt igazából csak magamnak szeretném megtartani, de abba egyrészt úgyse menne bele, másrészt a gyerek is hiányolja ha nincs itthon, és ők tényleg jól elvannak, nem akarnám ettől megfosztani. Szóval a válást mint opciót el kellett felejtenem, ez jelenleg nem játszik. Viszont így meg a férjem haláláról fantáziálok. Na nem mintha én akarnám megölni, de egy baleset, egy rablás, egy halálos betegség, csak ne kelljen túl sokáig ápolgatni. És amikor ilyenek jutnak az eszembe, az annyira borzasztó. Megijedek magamtól, hisz én nem ilyen vagyok, soha nem akartam ártani senkinek, egy kicsit se, nem hogy a halálát kívánni. Aztán csak még inkább haragszom és gyűlölöm amiért ilyenné váltam miatta. De szeretnék tenni valamit ellene, mert nem akarok ilyeneken gondolkodni. Valami segítő javaslat?
2023. aug. 6. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

De miért, konkrétan mit tesz a férjed, hogy így érzel?

A halálán gondolkodni amellett, hogy durva, logikátlan is, mert akkor teljesen elveszítené őt a gyereked.

2023. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj de teljesen evidens, hogy pszichológushoz/pszichiáterhez kellene menned. Ha már a saját mentális betegséged nem veszed komolyan, legalább a saját gyerekeddel foglalkozz már! Nehogy azt hidd, hogy ezek az agymenéseid nem lesznek hatással rá! MINDENT ÉRZÉKEL, MINDENT MAGÁBA SZÍV! Ha tényleg szereted őt, húzzál el egy szakemberhez! Majd ő szépen elmagyarázza az okokat, okozatokat, és hogy milyen lehetőségeid vannak a saját életed vezetéséhez! Én most nem is kezdek bele! Nagyon ajánlom, hogy ne tedd tönkre a gyereked!
2023. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Full normális amúgy, hogy a tehetetlenséged miatt más haláláról fantáziálsz, hiszen utálod a mozaik családokat, meg az is, hogy nem akarsz rendszeresen találkozni ezzel az alakkal a gyerek miatt, szóval inkább megosztod vele az ágyad.


Nőként elborzadok sokszor, hogy milyen világban élünk. Válj el b.szod, nem egy három éves gyerek vagy, akinek nincs befolyása a saját életére. Az, hogy utálod a mozaik családokat, feljogosít arra, hogy elrabold a legszebb éveit ettől a férfitól és megnyomorítsd a gyereked? Az esetek 90%-ában én vagyok az a személy, aki akkor is pátyolgat valakit, amikor mindenki más ujjal mutogat rá, mert megértem, hogy vannak nehéz helyzetek, de hogy ez az össz. kifogásod arra, hogy kib.szol másokkal, hogy utálod a mozaik családokat komolyan agybomlasztó. Szedd össze magad.

2023. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Egy feleség nem ilyen, amilyen te te vagy. Szerintem rossz feleség vagy. 30/F
2023. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de nem bírnád ki, hogy hetente találkozol vele 10 percre.... úgyhogy vele maradsz egy egész életre?

Nem fura ez?:D


AMúgy esetleg leírhatnád azt is, hogy mi a konkrét bajod..

2023. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem véletlen ez az érzés.

Ha nem akarsz válni akkor nyelsz. Ennyi. Szenvedj akkor szar kapcsolatban.

2023. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden bolond vállalhat gyereket ez a nagy probléma
2023. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

Valamiért csak hozzámentél. Beszélj vele.

Vagy együtt lesz kiút vagy külön.

2023. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tőled el kéne venni a gyereket a saját érdekében.
2023. aug. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vállj el tőle ne sz@rozzál! Nemértem miért szerencsétlenkedsz... Nem te leszel az egyedüli elvállt vannak még rajtad kívül hasonló cipőben. Egy 1 éves kölök mit tud felfogni a helyzetből? Semmit. Jóformán azt se tudja mi folyik körülötte.
2023. aug. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!