Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még ebből normális kiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ebből normális kiút? Mit csináljak, hogy ne legyenek ilyen ijesztően gáz gondolataim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még csak 3 éva vagyunk házasok, 5 éve ismerjük egymást, de már olyan szinten elegem van a férjemből, hogy azt el sem tudom mondani. Hiába a szép szó, hiába a veszekedés, hiába a manipuláció, semmi nem változik, max rosszabb lesz. Elnyomottnak érzem magam, már rég elvesztettem a valódi énemet, és legtöbbször már a jelenlététől is pattanásig feszülnek az idegeim. Gondolkoztam váláson, mert ez tarthatatlan állapot, de az a baj, hogy vagy egy 1 éves gyerekünk is, akivel amúgy nagyon szeretik egymást. Úgyhogy miatta nem lehet. Ki nem állhatom a mozaik családokat. Meg amúgysem akarnék mindig találkozni ezzel az alakkal, amikor csak átadjuk egymásnak a gyereket. Sőt igazából csak magamnak szeretném megtartani, de abba egyrészt úgyse menne bele, másrészt a gyerek is hiányolja ha nincs itthon, és ők tényleg jól elvannak, nem akarnám ettől megfosztani. Szóval a válást mint opciót el kellett felejtenem, ez jelenleg nem játszik. Viszont így meg a férjem haláláról fantáziálok. Na nem mintha én akarnám megölni, de egy baleset, egy rablás, egy halálos betegség, csak ne kelljen túl sokáig ápolgatni. És amikor ilyenek jutnak az eszembe, az annyira borzasztó. Megijedek magamtól, hisz én nem ilyen vagyok, soha nem akartam ártani senkinek, egy kicsit se, nem hogy a halálát kívánni. Aztán csak még inkább haragszom és gyűlölöm amiért ilyenné váltam miatta. De szeretnék tenni valamit ellene, mert nem akarok ilyeneken gondolkodni. Valami segítő javaslat?
2023. aug. 6. 23:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt se értem miért házasodik az ilyen+ miért vállal gyereket?
2023. aug. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

Az,h vkivel nem jossz ki,nem elmwbetegseg.

Nehogy ilyen miatt pszichologusra penzt pazarolj.


Legyel kevesebbet vele . Menjetek el a kicsivel setslni stb. Vagy ha szeret a gyerekkdl ldnni,menj el kocogni,falatmaszni. Ezek mellett van tejed. Vagy baratokkal beulni vhova vagy billiardozni .

Az a baj,h ninncs enidod. Hogy nincsendk meg a sajat hobbijsid stb!!

2023. aug. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Borderline vagy ma s problémád van?
2023. aug. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%

Miért bantjátok ezt a nőt?

Van elég baja.

Amúgy meg válj el.

2023. aug. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

15

Nem bántásból írtam, 99%-ig biztos vagyok benne, hogy van vmi személyiségzavar vagy egyéb dolog a háttérben. Úgy látom, más is javasolta a szakembert. Ez nem bantas, csak ennyi infóból egy erős megérzés. ) Van ilyen barátnőm aki kb hasonlókat mondott már az akkori párjáról, és neki bizony van kezelendő “baja”, mai napig jár szakemberhez. Csak mondom.

2023. aug. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
#15 azért mert akinek pszichológiai problémái vannak az ne neveljen gyereket
2023. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

#15

Abban mi a bántás, hogy menjen pszichológushoz? Ha eltöri a lábát, akkor is azt javasolnád, hogy menjen szakemberhez, irány a baleseti. De ha a psziché beteg, mindenki úgy tesz, mintha az egyetlen jó megoldás az lenne, ha titokban szenved otthon.

Egyáltalán nem normális arról ábrándozni, hogy meghal a férje!

Valószínűleg pont azért ezt látja kiútnak, mert nem neki kell cselekednie, nem kell beismernie, hogy hiba volt összeházasodni.


Kérdező, ha jó apa, de rossz férj, akkor a válás a megoldás! Megmarad a gyereked apja, kiveheti a részét az életéből és a nevelésből, és nem maradsz te se egyedül minden feladattal. Viszont megszabadult a férjedtől. Mozaikcsaládozni meg nem kötelező, sőt jobb is lenne, ha egyáltalán nem pasizol egy darabig.

A legnagyobb előnye, hogy a válást meg tudod lépni, te döntesz, és pár hónap alatt szabad leszel. De arra egy életen át várhatsz, hogy valami éri a férjed. Az is lehet, hogy túl fog téged élni. Miért nem oldod meg a problémád minél előbb?

2023. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább magadat tüntesd el a föld színéről, te szemétláda.
2023. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
Mi a kulonbseg, ha te adod be a valast, mintha a ferjed? Miert gondolod, hogy csak te donthetsz ebben a kerdesben? Ha van egy kis esze, mar epp ezen dolgozik, beszelt ugyveddel, felmeri a lehetosegeit.
2023. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most már írd le hogy miért utálod őt ennyire, mert kivancsiak vagyunk!
2023. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!