Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? Még szeretem, hiába tette ezt velem!

Figyelt kérdés
2 honapja a párommal szét mentünk.Nem teljesen, csak heti 2 nap találkozunk, a régi heti héttel szemben.SZerintem ez már azt jelenti.Bár nem győzi írni, hogy szeret, nagyon féltékeny, is de ez akkor sem az már ezt mindenki érezné.Tudom,hogy valakihez köze van, pontossan azt is hogy kihez. Ő tagadja, azt mondja csak kedves ismerős, de akkor miért csak 2-3 napot kíváncsi rám egész héten.Ráadásul csak estétől, reggelig.Néha hétvégén 1 egész nap.Már tudom, hogy csak "arra kellek"De ha rákérdezek, hogy mit akar avval a K*-val mert a csaj tényleg olyan.Egy alkoholos, megygyötört kihasznált nő. Azt mondja neki ő barátnőnek nem kell!De akkor minek van vele?Mert szerintem vele van, másképp velem lenne, mint régen!Alig várta hogy jöhessen.2 napja össze szedtem magam, és megírtam neki sms-ben, hogy végeztem vele ilyen fajta felállásban!Vagy igazán akarjon, komolyan, rendes kapcsolatra, vagy semmi!Válasszon, kit akar!Erre elkezdett mellé beszélni, hogy akar velem találkozni, ideges hogy elutasító vagyok, és ha van más mondjam meg!Meg ha nem akarok vele találkozni akkor feladja!Én megint vissza írtam, hogy ugyan úgy gondolom, mint ahogy leírtam, nincs senkim,de nem leszek tovább szexpartner!Vagy rendessen, vagy sehogy!Mit tegyek most?Szeretném vissza kapni, és érzem azt is hogy van esély rá, mert még szeret,de hogyan csináljam?N reagáljak sms-re?
2010. okt. 15. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogjunk kezet úgyan igy vagyok ahogy te...talán annyibba más a dolog hogy velem akar találkozni mindig mert nem egy helyen lakunk de van egy lány aki rástartolt és nem szál le rola es a barátom se kell félteni találkozgatnak meg össze vsisza hazudik nekem a csávó de én nagyon szeretem..:( nem tudom hogy mit tegyek de sztem szakítás lesz a vége sajnos:(
2010. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár mi nem szakitottunk de egyszer majdnem a lnáy miatt.. szal gázos a dolog...neked azért azt tanácsolom hogy söpörd el azt a másikat és foglald el a helyet ami megílet en eddig ugy akartam hogy irni kéne a barátoméról hogy talizzunk és a csaj elmegy a talira és én megyek oda a srác helyett és kiosztom sokféle variáció van... de sztem foyltasd ha szereted ird meg neki hogy mit akar a másiktól válaszol és ha azt hogy semmit akkor bizonyitsa be vagy na mutassa ki és probálj meg utalni rá hogy újra akarod kezdeni de ne te mond mert az olyan mintha magadnak mondanál valamit... Szerintem ez lenne alegjobb vagy kerek perec találkozzatok és kapd le:D:P:) vagy na mutasd k ihogy szereted .. ha ő is nem fog visszautasítani.. közbe meg beszéljetek a továbbiakról..:)sok szerencsét!!
2010. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!