Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a férjemet visszaszoktatni, hogy kivegye az itthoni tennivalókból a részét?

Figyelt kérdés

Még itthon vagyok gyesen a gyerekekkel. Mindhárman SNI-sek, a kicsi is már nagy, 9 éves. 4 órában szeretnék visszamenni dolgozni, de ez segítség nélkül nem fog menni és úgy sem ha itthon megáll az élet és összeomlás van, ha én nem vagyok itthon.

A férjem egyfelől folyamatosan nyomja, hogy munka kellene, mert kevés egy fizetés (ez igaz is), másfelől folyamatosan neheztel, hogy rumli van, szalad a ház vagy a kert stb. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy egy emberre túl sok az a munka ami itthon van és ez csak még nehezebb lesz, ha dolgozni fogok. Akkor úgy is tesz, mintha megértené, megígéri, hogy változtatni fog, majd marad minden úgy, ahogy volt. Mindig csak a feladatok gyűlnek, hogy NEKEM még mi mindent meg kellene csinálnom...

Tudom, hogy piszkosul elrontottam, de szeretnék rajta változtatni. Hogyan kezdjek neki?


2023. aug. 8. 06:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan kell állnod magadért. Valószínűleg azért nem változtat, mert neki ez így kényelmes, és tudja, hogy hiába is vitázol, előbb utóbb beadod a derekad, és úgy lesz ahogy neki jó. Na ezen kéne változtatni.
2023. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A gyerekek nem neveletlenek és segítséggel el is végzik a feladataikat. Kettejüknek életük végéig szükségük lesz bizonyos mértékű segítségre ehhez. Ez nagyban belassítja a munkát, de én is fontosnak tartottam, hogy megtanulják ezeket. Sajnos nem csak egy kis disz miatt kaptak SNI-t. Van képes napirendjük, ebbe benne vannak az itthoni tennivalóik is.

A férjemnek is próbalok kisebb feladatokat adni, a múlt héten a gyógyszereiért kellett volna bemennie a munkahelye melletti patikába, én már meghozattam, kifizettem, neki csak át kellene vennie, de szerda óta nem ért rá bemenni, mert ő nem fogja emiatt lekésni a buszt. Péntek óta nem tud vérnyomáscsökkentőt bevenni, mert elfogyott, de még ez sem motiválja, azt mondta, valamelyik nap igazán beugorhatnék hozzá és kikérhetném a gyógyszereket...

2023. aug. 8. 11:13
 13/14 anonim ***** válasza:

A férjed a marson élt eddig, vagy az ufók csináltak nektek 3 gyereket?

Szembesítsd vele, hogy nagyon szívesen leszel az ő anyukája is, hogy ő csak dolgozhasson a családért, amennyiben annyi pénzt hoz haza, hogy az fedezze mindezt. De amíg nem ez a helyzet, addig bizony a pénzkeresés mellett a feladatokat is meg kell osztani, és ha nem telik bejárónőre, meg babysitterre, akkor bizony kettőtöknek kell a zömét megcsinálni, mert nem engedhetitek meg azt a luxust, hogy ezekre a munkákra segítséget vegyetek igénybe; 3 gyerek ezzel jár! Nyilván emlékszik, amikor megcsinálta őket, ott volt ő is, visszacsinálni nem lehet, és ha előre nem gondolta végig, hogy meghaladja az erejét a nagycsaládosdi, akkor msot utólag kellene gondolkodni, hogy élhető legyen az életetek. "rumli van, szalad a ház" - ez 5 emberen múlik, rendszeretőbbnek kellene lenni, mert senki sem a másik cselédje! Ez rá is ugynaúgy vonatkozik, mint a 3 kölyökre, azért egy 9 éves már nem kisbaba, és ha ő a legkisebb, akkor valamit nagyon rosszul csináltok, hogy annyira se lehet rászoktatni őket, hogy rumli ne legyen.

2023. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egyes feladatokat elkezdeni közösen, amiben bevezetni egy kis incselkedést, szexet. Megmutatni neki, hogy az egyes feladatokat hogyan kell elvégezni, inspirálni, hogy igyekezzen egyedül is elvégezni azt, és motiválni a kicsi sikerei révén. Ezért érdemes kicsit bevezetni a feladatkörbe a szexet.
2023. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!