Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a vége? Nem akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége? Nem akarom, hogy vége legyen köztünk!

Figyelt kérdés
Van egy pasi 31 éves két gyerekes család apa aki éppen válik a feleségétől. 5 hónapja élnek külön, mi 3 hónapja ismerkedünk és az elmúlt 2 hónapban van köztünk szexualitás is. Ismertem már őket régen, de amint megtudtam, hogy válnak meg is lepődtem. Később egy közös ismerősünk által lettünk közelebbi viszonyba azt mondván ismerősünk, hogy ami az enyém azt megosztom veled is (mondta ezt a mostani hapsinak) Sajnos ennél fogva az első benyomás nem alakult túl jól ugyanis akkor mindkét férfinek odaadtam magam... (hülyeség volt már tudom) Azután a mostani hapsi (nevezzük ezentúl Tomsz-nak) felkeresett, hogy beszélgessek vele a válásáról, hiszen ismerem az exet is. Nem tudtam neki információval szolgálni, de egész jól elbeszélgettünk. Később folyamatosan keresett elvitt vacsorázni, moziban voltunk, kirándultunk és sokszor csak lementem hozzá dvdt nézni. Eljutottam arra a pontra hogy kezdtem megkedvelni. Egy bulin aztán egyszer csak megjelent. Kicsit iszogattunk ő talán kicsivel többet is. Lekísértem a lakásához. Amikor bementünk elfogta a sírás és elkezdte ezeket mondani: "én egy nagy hülye vagyok még el sem váltam, de már szerelmes vagyok beléd. " Nem akartam hinni a fülemnek. Mikor másnap kitisztult az elméje megkérdeztem tőle, hogy mi volt ez éjjel. Azt mondta hogy úgy látszik nagyon sokat ivott mert ő ezt nem gondolja így. Kedvel, de nem szerelmes. Elfogadtam, hogy így van. Folytattuk a találkozgatást egyre sűrűbben. Aztán 2 hete elment 10 napra dolgozni a németekhez. Közben egy régi barátom felakarta venni a kapcsolatot velem, hogy milyen jó volt annak idején próbáljuk meg újra. A srác mondanom se kell fiatalabb Tomsznál és hát korban jobban illik hozzám, de én mégis nemet mondtam neki mivel kezdtem azt érezni hogy szerelmes vagyok. Mikor Tomsz hazajött találkoztunk. Nagyon jó volt újra látni és éreztem, hogy megdobogtatta a szívemet így már valóban szerelmesnek éreztem magam. Ahogy átölelt ahogy mondta hogy hiányoztam neki én is ezt hittem róla (a kezdetek kezdetén mondta hogy ne legyek szerelmes belé) Tegnap este is nála voltam és hát elkezdtünk beszélgetni. Mondom itt az ideje annak hogy elmondjam mit is érzek. Amire ő így reagált : " most sokkot kaptam. Mondtam hogy ne legyél szerelmes. Nem akarok a szíveddel játszani. Azért mondtam ezt mindig, mert tudom hogy milyen ha valakinek összetörik a szívét. Én most nem vagyok képes szeretni." Ekkor kezdtünk el arról beszélni hogy nem tudja hogy nem csalnám-e meg, hogy tudnék-e hűséges lenni. Erre azt feleltem, hogy nem ismersz még.. ha valakit szeretek azt nem csalom meg! ezért nem mentem el ahhoz a sráchoz és ezért nem engedtem meg egy másiknak se hogy próbálkozzon mert én téged szeretlek. Most nem tudom mi lesz. Félek attól, hogy vége lesz a kapcsolatnak azért mert én beleszerettem, persze én ezt nem szeretném. Valahol tudom, hogy ő is szeret, de a válás és a két gyerkőc miatt nem akar egy kapcsolatot. Én tudnék rá várni akármeddig, de vajon érdemes ?? Vajon jól ellenénk?? Nem tudom sajnos 20/L
2010. okt. 15. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
huuuu 31éves pasas neked?
2010. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 justice87 válasza:
Atyaisten... No comment..Szerintem nem vagy komplett :D
2010. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, várj csak. :)
2010. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várhatsz rá aztán ha belátja h szeret téged akkor jól döntöttél (de nem várj rá 5 évet lehetőleg)
2010. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 justice87 válasza:
Lehet hogy jól alakulnak majd a dolgok,bár szerintem akkor sem hozzád illik,te még fiatal vagy,miért nem veled egy koruakat keresel?
2010. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!