Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom arra kérni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom arra kérni a párom hogy válasszon köztem és az anyja között?

Figyelt kérdés

Nem tudunk el költözni az anyjától mert a romló egészségügyi állapota miatt állandó gondozásra szorul. A párom el veszítette a munkáját is emiatt.

A külföldön élő bátyja szokott anyagilag támogatni minket. Ő ki tudna fizetni egy ápolót vagy egy otthont is de az anyjuk ebbe nem megy bele. Állandóan érzelmileg zsarolja a párom. Olyat is hallottam már egy veszekedés közbe hogy föl gyújtja a házat vagy ki tagadja. Erre még rá tesznek egy lapáttal a pénzéhes nővérei akik soha nem segítenek de már most az örökség miatt ölik egymást. Minden napos a feszültség nem bírok már így élni.

Tudomasomra jutott hogy a párom meg akarja kérni a kezem, de nem tudom mit mondhatnék amikor már hónapok óta a szakításon gondolkozom. Van jogom arra kérni hogy kezdjünk új életet az anyja nélkül? Őt meg rakják csak szépen be valami otthonba, mert az nem állapot hogy tönkre tesz minket?


2023. aug. 10. 08:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
19%

Jogod???? Nincs.


Amúgy anyád egy van, abból nem lesz másik, barátnőt meg találsz másikat. erre gondolj, mielőtt zsarolod.

2023. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
81%
Mit akarsz egy munkanélküli, anyával élő faszitól?
2023. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Jogod nincs ezt kérni, viszont el is hagyhatod.
2023. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is akarta már egy mamahoteles meg az anyja hogy ugy házasodjunk hogy en veluk èlek. Le akartak húzni a csokkal.is meg hogy minden bérem az ő házukra menjen es egy szavam se lehetett házicselédnek akartak. A fia meg mindig az anyját pártolta soha nem fog elköltözni.

Hát én kiprobáltam náluk 1 hetet azalatt tönkrementem az utálattol ahogy velem bánnak magas lóról és eljöttem.

A párom persze nem tartott velem menjek pá.

2023. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég egyértelmű, hogy az anyját választotta. Nincs egyszerű helyzetben, hisz 4-en vannak testvérek, mégis egyedül rá van terhelve a felelősség. A bátyja legalább pénzel támogatja, de az a könnyebb út, nem ő van kitéve annak a napi nyomásnak, amit egy beteg ember ápolása igényel.

De ettől még neked is csak egy életed van és nem várhatja el tőled senki, hogy valaki más anyjának szenteld. Lehet durva leszek, de simán lehet, hogy még évtizedekig él az anya és ha a párodnak nincs elég lelki ereje, hogy otthonba küldje, akkor gyakorlatilag a te életed is ment a levesbe. Ha esetleg lesz gyereketek, akkor is mindig az anyja lesz az első.

2023. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire problémás a rokonsága, akkor nem érdemes annyira küzdeni.


Régebben a lakóterületileg illetékes jogi segítségnyújtó szolgálathoz fordultam, ha valami gondom volt.


De most már az igazságszolgáltatás rendszere annyira átalakult, hogy csak veszítenél. Esélyes, hogy még a családsegítő szolgálathoz fordulás esetén is! Az egyházközségek is gyökeresebb átalakulás alatt vannak.

2023. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
13%
Nyilván minden épeszű ember az anyját választja.
2023. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Jogod nincs ezt kérni, de suerint a lehető legsürgősebben húzd el a csíkot.
2023. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen helyzetben te is édesanyádat választanád, ezt megértheted. Viszont neked elsősorban magadat kell nézned. Szorongsz, rosszul érzed magadat, problémás az egész élet velük és az írásodból úgy tűnik, hogy itt nincs olyan megoldás, ami neked megfelel. Neked nem kell más anyjáért beáldoznod a fiatalságodat és a boldogságodat. Ahogy írták itt már előttem, lehet az anyja még 20-30 évet fog élni. Neked az egész életed rá fog menni egy vadidegen nőre. Nem éri még.
2023. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Ebbe a kapcsolatba ne tegyél már se időt se energiát. Azt sem értem minek vagy vele.
2023. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!