Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves kívülállók, gondolataitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves kívülállók, gondolataitok?

Figyelt kérdés

Nem tudok megbízni a barátomban. Követett el hülyeségeket,de sosem csalt meg. Nem iszik,nem jár bulizni,soha egyik barátnőjét sem csalta meg és engem sem. Neki is és nekem is ez a leghosszabb kapcsolata eddig. (majdnem 3év) Eddig max 1-2hetesek voltak neki.

Én megcsaltam...tudja,hogy vmi volt köztem a sráccal,majdnem tanúja is volt,de mégis ő könyörgött,hogy ne hagyjam el,mert nagyon szeret.

Azt mondta mindig is,hogy velem akarja leélni az életét,hogy össze szeretne költözni és hogy soha nem akar mást.

Az összeköltözés sikerült. A kezem is megkérte,de mivel túl fiatalok vagyunk én nem veszem komolyan,nem úgy mint ő.

Ha valami bajom van mindig segít,soha semmit nem sajnál tőlem. Mondtam neki,hogy félek,hogy mégis meg fog csalni. Erre annyit mondott,hogy miért csalna meg,ha szeret.(azt állítja,hogy ennyi idő után is SZERELMES) és még azt is mondta,hogy ha más megtetszene neki,akkor előbb szakítana,de hogy amúgy meg nem történhet ilyen,mert sosem csalna meg és nem cserélne le senkire.

Tegnap összevesztünk,már úgy voltam vele,hogy hazaköltözöm,de erősködött,hogy ne,mert ő velem akar lenni és szeret.

Előttem mégis olyan képek vannak,hogy kidob más lány miatt és nekem el kell tőle jönnöm és az én helyemet más veszi át.Félek.

Szerintetek van benne valami? Vagy tényleg szerelemmel szeret?


2011. okt. 8. 13:53
 1/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ki mint él, úgy ítél. Te csaltad meg, nem vagy szerelmes bele, így aztán el sem tudod képzelni, hogy vannak őszinte érzésekkel megáldott emberek. Pedig az emberek 80%-a egy ilyen partnerért a világ végére is elmenne. A társad jobbat érdemelne, szerencséd, hogy Ő téged tart a legjobbnak.
2011. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy szerelmes a barátodba

2. Mivel te nem fértél a bugyidba, ezentúl rá is kivetíted ezt.


Összegzés: ezerszer jobbat érdemel nálad szegény, remélem ezt mihamarabb felismeri és otthagy a büdös francba. Köszöntem.

2011. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy többet kapsz tőle, mint amennyit kiérdemeltél, túl szép, hogy igaz legyen, ezért lettél paranoiás.
2011. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi ez,hogy túl szép,hogy igaz legyen? Hogy érted ezt?
2011. okt. 8. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy írtam. Többet kaptál, mint amennyit adtál, és tudat alatt valami büntetést vársz, hogy kvittek legyetek.
2011. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
TE CSALTAD MEG, ÉS MÉG TE NEM BÍZOL BENNE??? rég ott kellett volna hagyjon téged.. nem tudom miért, de fülig beléd van esve az biztos. BECSÜLD MEG! egy ilyen srácot semmi pénzért ne hagyj el, ne csalj meg, ne játsz vele...
2011. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!