Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglátnád a párod Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnád a párod Facebook keresési előzményeibe az exét és az exe új barátnőjét mit tennél?

Figyelt kérdés
2023. aug. 11. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Azonnal szakítanék
Nem foglalkoznék inkább ezzel
Megharagudnék de nem szakítanék
23 szavazat
1 2
 1/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem izgatna, kivéve, ha mondjuk egy hónapja még vele volt, mert akkor esetleg lehet jelentősége, de ha már ezer éve szakítottak és csak kíváncsi, abban nincs semmi. Én is ránézek néha arra is, akivel 10 éve voltam együtt🤷‍♀️ Gondolhatod, mennyire érdekel, mint férfi.
2023. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem olyan pàrom van akit nem èrdekelnek az exei. Mindig előre nèz. Ha velem szakitana is kb mintha meghalt volna olyan szinten ejtene.

Szal meglepodnék hogy nem új csajokat néz hanem vissza?

2023. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ki a fszt érdekelne? Felőlem mehetne is vissza hozzá!
2023. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már, én is szoktam néha nézegetni az exeimet, pedig a hátam közepébe se kívánom öket. Ez csak szimpla kiváncsiság, mondjuk évente kétszer-háromszor, na mi történt a háza táján, hadd röhögjek. De ennyi. Söt. A párom exét is lecsekkolom, pedig nem is ismerem. Megnézem két perc alatt, aztán megyek a dolgomra. Nincs jelentösége.
2023. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy mekkora idióta!!


Mikor már kb. 100x elmondtam neki, hogy hol kell beállítási h ne jegyezze meg a böngésző az előzményeket.


Szóval ennyire retardált.

2023. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki az aki a párja facebook keresési előzményeit nézegeti?

Komolyan! Egyáltalán hogy tudsz belépni?

2023. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Én azt amit a 4es írt.
2023. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hans Pötterman ***** válasza:
51%

#6

Mi be tudunk lépni egymásba de nem szoktunk


Kérdésre a válasz ugyanaz mint a #4

2023. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Szakítanék, mert rájönnék, hogy csak pótlék vagyok.
2023. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam a Facebook-ját nézegetni. Egyébként elmondja magától.
2023. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!