Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok, őszintén! Kutakod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok, őszintén! Kutakodtál már a párod emailjeiben, smseiben, facebookjában, előzményeiben? Ha igen, mégis miért?

Figyelt kérdés
A válasz alá légyszi írjátok oda, hogy mennyi idősek vagytok és hogy milyen régóta tartott a kapcsolat, amikor kémkedtetek.
2013. jún. 9. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert nem tartom magam ennyire szánalmasnak. L
2013. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aki lepontoz, legyen már olyan kedves, és válaszoljon is!
2013. jún. 9. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem. És nem is fogok.

18/N, 20/F

6 hónapja

2013. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Volt egy elég nehéz időszakunk, amikor hirtelen rám tört a féltékenység. Egy bizonyos csaj volt az oka, aki szerencsére mostanra kikerült a képből:) De ha őszinte akarok lenni, volt rá okom, mert ha beszéltek, azt valahogy mindig elfelejtette megemlíteni, ilyenkor meg az ember rögtön arra gondol, hogy direkt hallgatja el előlem. Ez kb egy éve lehetett, akkor 2éve voltunk együtt, azóta mindent átrágtunk, teljes a bizalom. 18L
2013. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert gerinctelen dolog az ilyen.


23L / 26F

2013. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Én igen, még egy korábbi kapcsolatomban, akkor másfél éve tartott. Nálam aludt, és mikor kiment wc-re, felkapta az asztalról a mobilját és azt is vinni akarta, aztán hirtelen zavarba jött az ajtóban és mégis visszahozta. egyértelmű volt, hogy van valami rejtegetnivalója benne... így is volt (nem nagy dolog, de utána megbeszéltük és bevallotta, hogy valóban ezt el akarta titkolni)

Utána volt egy másik kapcsolatom, ott számtalanszor lett volna alkalmam bármijében kutakodni, tudtam a jelszavát is meg minden, azt mondta bármijébe beleolvashatok, ha akármikor elbizonytalanodnék, őt nem zavarja, amúgyis elmond mindent... hát, nála egyszer se jutott eszembe, hogy belenézzek a dolgaiba.

A mostani barátom szintén semmi okot nem adott bizalmatlanságra, na meg alapból se néznék már bele senkinek semmijébe ezt megfogadtam magamnak, bármennyire is gyanús... ez a kutakodás hülye megoldás, de akkor még kicsi voltam és ez tűnt célravezetőnek. :D

22L

2013. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1x megnéztem az smseit még a kapcsolatunk elején, mert tudtam, hogy amikor mi elkezdtünk ismerkedni kavart más lánnyal is. Kb. 2 hónapja voltam együtt mikor elővigyázatosságból meglestem az smseit. Semmi gyanúsat nem láttam, azóta nem néztem meg és nem is fogom többet.

7 hónapja vagyunk együtt. 20L

2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudom az összes jelszavát, de csak akkor nézek bele az üzeneteibe, ha megkér rá. 5 éve élünk együtt.

34/N

2013. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SOHA
2013. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!