Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel lehet, hogy járni fogok, de nagyon gazdag, és én nem örülök annak, mit fog szólni ha meglátja hogy egy szobában lakom a tesómmal. Nagyon sz*r a helyzet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szar a helyzet. Nem a szuleiddel laksz egy szobába :) hanem a tesóddal, ami szerintem egy normális dolog, mert sokan vannak így. Ebből még az ember nem azt a következtetést vonja le, hogy szegény családból származol. Amúgymeg ne szégyeld a családod, esetleg a lakást, ahol éltek!A fiút meg ha komolyan érdekled, biztos nem ezzel fog foglalkozni :)!
2009. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Én erre csak azt tudom monani h felszines dolog ...Amugy meg miért lenne gáz ha egy szobád van a tesóddal a szüleid keményen gályáznak minden nap ez igy müködik valaki megkap mindent csak úgy van aki rengedek munkával csak a tördeékét kapja meg ...
2009. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
ha a fiú szeret/szeretni fog akkor nem azért, hogy hol laksz vagy hogy a tesóddal egy szobába.A fiú téged szeret és nem a hátteredet:)
2009. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeret, nem a családi háttereddel fog foglalkozni. Az, hogy 1 szobában laksz a tesóddal, akkor lesz probléma, ha szexelni akartok vagy nyugalomban kettesben lenni, hisz nem üldözheted el mindig a tesódat.
2009. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!