Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek párkapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párkapcsolaton belül mennyire megérthető az, ha az egyik fél munkahelyi túlterheltség miatt elfelejti megkérdezni a partnere nagymamájának temetésének időpontját?

Figyelt kérdés

2 hete halt meg nagymamám. Temetésének reggelén hívott fel párom, hogy ma miért nem mentem dolgozni...

Szerintetek aki ilyet elfelejt, vajon szereti és törődik a másikkal?



2023. aug. 12. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos mondtam volna magamtól is.
2023. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából mondtam. Nem neki...egy barátnőmmel beszéltem meg a füle hallatára
2023. aug. 12. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az nem számít. Neki mondd.
2023. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Neki kellett volna mondani.
2023. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Most nem azért, de a párom nagymamájának a temetése nálam sincs a legfontosabb dolgok listáján.
2023. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor az együttérzésedet, és a támogatásodat a másik gyásza miatt milyen formában mutatod ki?
2023. aug. 12. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
6. Sajnált? Vigasztalt? Beszélgetett róla veled? Megölelt? Zsepit nyújtott? Felajánlotta a segítségét vagy támogatását?
2023. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

,,egy barátnőmmel beszéltem meg a füle hallatára" ne haragudj, de ez akkora csicskasag... Tehát neki nem mondtad, de elvárod, hogy tudja magától. Szerinted gondolatolvaso, vagy mi? Meg arra nem gondoltál, hogy mondjuk nem oda figyelt amikor a barátnőddel csacsogsz?

Ez alapján nem vagy egy túl egyenes ember, de azt elvárod, hogy a másik az legyen veled.

Sajnálom a nagymamádat, de ez nem jogosít fel arra, hogy te ne kommunikálj normálisan, utána meg a másikat hibáztasd.

2023. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem érdekel a párom családjának történései és az idöpontok. Sokszor azt se tudom milyen hónap van, nem hogy más dátumot.
2023. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem konkrétan elképzelhetetlen, hogy ne mondjam a páromnak.

Főleg ha ilyen rohadt fontos.

Nekem eleve nem az. De, ha annyit ér a dolog, hogy még ide is kiírod, gondolom fontos lenne. Akkor, hogy nem került szóba?

2023. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!