Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban a túl sok munka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a túl sok munka, túlterheltség miatt nem ír nekem minden nap?

Figyelt kérdés
A barátom kapott egy álláslehetőséget külföldön, nehéz döntés volt ez számára és többször hangoztatta, hogy szeretné megpróbálni a munkát, de nem leszek ott vele és ez rossz neki. Aztán végül megbeszéltük, hogy próbálja meg. Voltam nála ,meglátogattam, kihivott magához.Aztán hazajöttem. Kicsit nehezen viselem a távolságot. Igényem lenne a minden napos kommunikációra, de ezt ő nem tudja nyújtani. Azt mondja nekem,hogy nagyon sok a munka és nagyon fáradt aztán nincs túl sok ideje és nem tudja megigérni, hogy minden egyes nap ír. Van olyan eset pl.: amikor csak annyit írok neki,hogy csókollak, látom, hogy elolvassa de nem reagál rá.
2015. jún. 25. 23:39
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni,hogy ez csak szezonális nyári munka
2015. jún. 25. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sincs, hogy mennyi a szabadideje, de az biztos, hogy engem kikészítenél azzal, hogy mindig prompt válaszolgatnom kellene a baromságaidra akkor is, ha éppen el vagyok havazva, vagy másokkal beszélek, ne adj isten kikapcsolódok, vagy alszom.
2015. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg annyira leterheli a munka, hogy emiatt nincs energiája veled beszélgetni. Türelem.
2015. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira mindenki képes, hogy napi 1 sort írjon, főleg ha már el bírta olvasni. Ha 1-1 nap úgy esik haza, hogy tényleg csak ááááágy és zuhanyzás és kaja nélkül bealszik aztán az ébresztőre kel, ám legyen, de azért az, hogy ez rendszer, szerintem nem ok. Bár attól függ, miről tudna írni. Ha pl okostelefon akkor írjon. Ha egy dög lassú öreg laptop ami 5 percig kapcsol be, akkor nem biztos, de... úgy is eszébe kéne jusson. Hazaér, rátenyerel a bekapcsológombra, lezuhanyzik addig bekapcsol az a dög, ír egy sort, gép kikapcs, amíg leáll a gép már alszik is. Ez nem kéne, hogy teher legyen. Várnia kéne, hogy lássa, hogy írtál neki, gondolsz rá. Te se spameld ilyenkor sok szärral amire nem kíváncsi, csak ha kérdez, de na... Ha egyikőtök se igényli, akkor persze nem kell ez, de ha egyikőtöknek fontos, akkor ettől senkinek nem lesz baja. Attól még lehet h szeret és minden jó lesz ha hazajön, csak nem tudja feldolgozni, hogy neked ez jól esne. Mondtad neki, hogy ezt szeretnéd, neked ennyi is jó lenne? Nem vársz tőle kisregényt csak egy sort és happység van, csak írja le h jó napja volt-e vagy még annyit se, csak jelezze h még él és gondol rád.
2015. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális ez így...


Pl. mi is így vagyunk a párommal, ő külföldön van, reggel fél hétkor kel és van, hogy este 9kor esik haza, mint pl. ma is, de mielőtt elindul munkába mindig ír pár sort mert tudja, hogy örülök, ha felkelek és elolvasom az üzenetét, este pedig mindig beszélünk szóban legalább egy órát, mert nem bírnánk ki.


Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Olyan nincs, hogy ne lenne fél órája arra, hogy megkérdezze egyáltalán hogy vagy, élsz-e még...

2015. jún. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,ő kinn,én itthon.Reggel 7-kor elindul,este 11 felé ér haza.Ha dolgozok,nálam ugyanez.Még ha fáradtak is vagyunk,akkor is írunk pár sort reggel és este is,este többet azért.Fontos a rendszeres kommunikáció,mert ha ez nincs meg,akkor ott jelentkeznek majd a gondok.Ha egy szót se tud írni neked,hogy puszi vagy valami,az elég kiábrándító.
2015. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!