Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki egy toxikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy toxikus kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Hu, hol is kezdjem…

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, az elején jó volt a kapcsolatunk, szerettük egymást, sokat voltunk együtt. Viszont már egy jó ideje (nem is tudom 3-4 hónapja) nagyon megváltozott. Bár lehet csak most mutatta meg a “foga fehérjét”, és végig ilyen volt, csak nem tűnt fel. Kevesebbet kezdtünk találkozni, mondjuk heti 1x (Egyèbként nem élünk együtt.) Ez mèg talán elfogadható lett volna, de emellé nagyon lekezelő kezdett velem lenni. Bármit csináltam, mondtam, semmi nem volt jó, mindenbe belekötött. Rengeteget veszekedtünk, napi szinten. Úgy beszélt velem, mint egy kutyával. Én meg sokáig tűrtem. Emellé felsőbbrendűnek érzi magát sokszor, attol, hogy ő “férfi”. Na erről ne is beszéljünk. Próbáltam helyrehozni a kapcsolatunkat, megbeszélni, türelmesnek lenni. Nem vált be. Én tényleg szeretem őt, és én mindig a végsőkig küzdök ilyenkor, még ha tudom, hogy felesleges is. Többször akart szakítani, de végül mindig meggondolta magát, mondván hogy megváltozik. Sose vàltozott, egyre rosszabb lett. És ezek így mentek hónapokon keresztül. Aztán eljutottunk oda, hogy 3-4 hetente találkoztunk. Egyre többet veszekedtünk, nem értett meg engem egyáltalán, kötekedett folyton. Mostmár szinte alig beszélünk, de mèg mindig együtt vagyunk, viszont már belefáradtam. Szeretnék kilépni belőle, de nem megy. Valahol legbelül szeretem őt, és nem akarok nélküle lenni. Vagy csak egyedül nem akarok lenni. Tudom, hogy nem tesz jót nekem, és hogy ez nem egészséges, de valahogy nem tudom ott hagyni.

Egyébként sokszor manipulál, mindig nekem kell bocsánatot kérnem mindenért, azért is amit meg se tettem. Őszintén, nem tudom mit tegyek, kizárt hogy megváltozna. De nem tudok kilépni. Segítsetek!

(Bocsánat ha kissé zavaros, csak annyi minden történt, meg se tudom fogalmazni) 19l, 22f



2023. aug. 12. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"Vagy csak egyedül nem akarok lenni."


Ez a kulcs. Keress mást. Ennek így semmi értelme, csak az idődet pocsékolod. Sokkal jobban fogod magad érezni nélküle.

2023. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ennek a kapcsolatnak nincs jövője! Vegyél erőt magadon és lépjél!
2023. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig innen nagyon könnyű kilépni. Havi 1 találka? Az semmi! Megmondod hogy ezt nem akarod folytatni, neked ez nem jó, és ha nem érti meg tiltod mindenhonnan.

Sokan ilyen házasságból gyerekkel, hitellel lépnek ki. Na az a kemény!

Zárd le és kész. Bármit mond nem lesz jobb, csak magadat teszed tönkre ha vele maradsz

2023. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A ee veled se nélkuled kapcsolatok lezáródnak maguktól is csak idő kèrdése.
2023. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem találsz magadban erőt, akkor sehogy. Én már rég kiléptem volna, mert magam jobban szeretem mint öt szeretném. Tudod, hogy nem jó hozzád, hogy bánt szavakkal, akkor miért teszed ki magad fölösleges fájdalommak? Nem szeret, nem tisztel egyáltalán. Mi a francot szere tsz rajta? Magadat szeresd és szabadulj meg tőle örökre!
2023. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia lépj mindenképp :/ tudom nehéz....

Én is hasonló helyzetben vagyok csak itt van 2 gyerek és majd 10 év pluszban a férjem már az ember....ráadásul most a haverjához is vonzódni kezdtem. Ha van kedved írj nyugodtan :s

28/N

2023. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy h elődöntöd és otthagyod...nem bonyolult.
2023. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meddig hagyod magad megalázni?
2023. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!