Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túlzóan féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlzóan féltékeny?

Figyelt kérdés

Még csak kialakulóban van a kapcsolat Z-vel, pár hete tart. Ma egy fiúhaverommal cigiztem kettesben (direkt mondtam előre Z-nek, hogy a haverral összefutunk majd, semmi vonzalom nincs köztünk, régóta ismerem, nem lesz sok idő, és már várom, hogy ma is láthassam őt.) Erre nem is reagált semmit, pedig többször is írtam neki, majd később megírta, hogy nem akar zavarni, legyünk csak el több ideig kettesben a sráccal.

Ezelőtt pedig egy szórakozóhelyen fel akart szedni egy srác, de én azonnal elutasítottam és mondtam, hogy van párom, és rá is mutattam Z-re. Z meg elkezdte utána nekem, hogy nyugodtan beszélgessek a sráccal, ő nem akar közénk állni, biztos bejön mert ilyen kigyúrt meg magas stb stb…



2023. aug. 12. 19:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ő 21, én 19. Nem volt még egyikünknek sem kapcsolata.
2023. aug. 12. 19:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, de leplezi.
2023. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Akinek kellesz az nem mond ilyet!
2023. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Adj neki időt, első kapcsolat, bizonyítsd, hogy nincs oka félteni téged és lehet egy kicsit a fiúhaver(oka)t nem ártana egy kicsit hanyagolni.
2023. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kitana. ***** válasza:
62%
Az, és szerintem előbb-utóbb ki fog belőle bukni, jelenleg full passzív-agresszív a stílusa.
2023. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mendy98 ***** válasza:
65%
Ez egyáltalán nem normális és ha már most a kapcsolat elején ilyen, akkor mi lesz később??
2023. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mendy98 ***** válasza:
71%
Én hagynám ezt a gyereket és keresnék inkább egy normálisat, mert ez toxikus.
2023. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normál vagy gúnyos hangnemben mondta?
2023. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az elve aki menni akar menjen nem tartja vissza.

Ez önbizalomhiánnyal párosulva hogy őt úgyis otthagyják.

2023. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy mégis mit kellett volna mondania a srácnak?

Szerintem full jó volt ez, hogy nem akar zavarni. Ha mondjuk, azt mondja, h hagyják abba az lett volna a baj.

2023. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!