Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hülyén hangzik, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülyén hangzik, de én azt vettem észre, hogy a legtöbb férfinek /fiúnak az a nő kell aki belé rúg, átveri, kihasználja , manipulálják stb.. ez miért van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 00:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Traumás kötődés miatt.
2023. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Vica-versa. A nők is imádnak szenvedni!
2023. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
Mert fosol kezdemenyezni.
2023. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%

Öhm... Nagyon nem.

Egyrészt, fordítsuk már meg: Valamiért jellemzően nők sírnak folyamatosan, hogy ilyeneket kapnak. Kb. minden nő simán betolja szakítás után, hogy az addig imádott férfi nárcisztikus és egyebek.

Másrészt, férfi oldalról meg kb. ez van. Egy férfinak rengeteg nőnél kell próbálkoznia, mire összejön valaki, ha csak nem a leghelyesebbek között van. Az a valaki meg fél perc alatt lecserélheti bármikor. Ezzel jelenleg kb. vissza is élnek a nők, a férfiak elég nagy része meg beéri ezzel. Mert nem tehet mást.


Remélem, az azért tiszta, hogy 100-ból a rosszat kiválasztani nagyobb munka, mint kettőből.


(És a szokásos körök elkerülése végett, mert kb. mindig lenyomja itt 1-2 problémás nő: Nem vagyok szűz, nem vagyok incel. Teljesen normális életem van, a véleményemmel rengeteg nő ismerősöm is egyetért. Az, hogy ti a saját véleményburkotok nyomjátok itt naponta csőlátással, egyéni szociális probléma.)

2023. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Jaj ne, kiégett az agyam a 4-estől.

Kérdésre válaszolva: fogalmam sincs ez engem is érdekelne.

Talán mert azok önzőek és pofátlanul manipulálják őket és rájuk hajtanak.

2023. aug. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

"Jaj ne, kiégett az agyam a 4-estől."


Same :D


A kérdésre válaszolva: valóban mindkét nemre jellemző ez, melegek között is. Nem nemekre, hanem személyekre vetítve kellene vizsgálni a kérdést.

2023. aug. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 LuckyLevi ***** válasza:
38%
Nekem már a kérdéstől is kiégett az agyam. Nem hiszem, hogy ezt brit tudósok igazoltàk már?
2023. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem azzal nimcs baj haa nem mindenki twtszik valakinek , viszont ha otvar modon valogatos es szintekkel joval maga fole szererne part talalni az mar nagyobb baj egy nonel vagy ferfinal is.
2023. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Mert az ilyen nőknek állandóan bizonyítanuk kell, ami kihívást jelent. Aki meg kedves - rendes, talcan kinálja magat az mar nem izgi. Sokan olyat keresnek aki folyamatosan feltüzeli őket, valószínű nem is a nőbe szeretnek bele hanem ebbe a harcba, szituációba.

Azert tegyük hozzá hogy a kinezet is benne van, nő ált jobban néz ki ilyen kapcsolatoknal mint a pasi, vagy fiatalabb vonzóbb ezert tudja az ujja köré csavarni, nem a kasszás ezsi félék.

2023. aug. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
5%
9. Minden ember legyengebb pontja a lelke a ferfiake is. Ha megtalalod az utat akkor meg is tudod kedveletni magad veluk.A fontos dolog szeretetet kell adnod kulonben mase lesz.
2023. aug. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!