Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál e egyutt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál e egyutt élni egy nagyon hangulat függő emberrel?

Figyelt kérdés

Tehát sose tudhatod hogy kell fel,hogyan ér haza munkábol és hogyan fekszik le.Mind ezt a hangulatjára értem.

Hát az én párom ilyen. Tudtam hogy ilyen de maga mint ember ha epp jó kedve van szeretni való,viszont az igazi fekete leves csak azutan jott miutan osszekolrozunk

Kb 2 evig birtam ezt az egeszet

Meg mindig vele vagyok

De sokszor hangulatingadozasai vannak

Ma pl egyszeruen csak bal labbal kelt fel

Ilyebkor nem szólal meg de egy szót se

Aztan hirtelen jobb kedve lesz a semmitol es mar a nyakadba ugral 🤷‍♀️

A baj az hogy en sokszor probalom mindenbe a jot latni,mindig keresek valamit aminek orulhetek ha mar vegkepp semmit se talalok akkor orulok annak hogy egeszseges vagyok,van munkam es meg sorolhatnam

De ha ott van veled valaki aki kedvtelen es csak duzzog sajnos akaratlanulis igenis le tudja huzni a te hangulatod is ! :/


2023. aug. 13. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Tökéletesen leírtad egy klimaxos nő általános mentális állapotát. Gondolom te vagy a férfi. Bár a "megvan a mensim" típusú csajok is hasonló habitussal bírnak.
2023. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, én a nő vagyok

Párom pedig férfi és ő csinálja ezt 🤷‍♀️

2023. aug. 13. 11:03
 3/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem, én biztos nem, volt hasonló exem, mondjuk nem ok nélkül ingadozott a hangulata, szimplán a legkisebb baromság is elrontotta, nem bírtam sokáig.
2023. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor klimaxos férfi lehet, vagy pedig depressziós, nagyon nehéz egy depresszióssal együtt lenni. Ha van pénze, javasolj neki pszichológust, ha nincsen akkor ne, mert csak rosszabb lesz ha még a pénze is elfogy.
2023. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Depresszió, vagy egyéb mentális betegség is okozhatja ezt.


Nem beszéltetek arról, hogy ezzel esetleg érdemes lenne felkeresnie a dokit?


Ha kiderülne az ok, és sikerülne is megoldást találni a problémára, a kapcsolatotok minősége is sokat javulhatna.

2023. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valszeg tudnék, de nem akarnék, ezért nem lennék rá hajlandó. Többre tartom magam.
2023. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis élnék együtt ilyen emberrel.


Nev.anyám ilyen volt, minden napunk gyomrogörcsben telt, na ma vajon normális lesz, vagy kivágja a balhét a semmin?


Kizárt, sohasem választanék ilyen érzelmi nyomoroncot magam mellé.

2023. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lennék ilyen emberrel ha nem változtat magán.
2023. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!