Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik nő erős határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő erős határozott férfit akar, az miért sír, hogy utána a férfi a főnök a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hisz ezt akarják. Akkor ez miért elnyomás? Tényleg az a hiba, hogy a pasi olyan mint a nő akarja, és úgy is viselkedik? Vagy hogy képzelik ezt a mai nők? A pasi legyen mindenkivel határozott, érjen el mindent erőből, a nő helyett is, de a nővel szemben legyen papucs? Szerintetek ez reális?

#Erős férfira való vágyás #Női ellentmondások #Női logikátlanság
2023. aug. 14. 07:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

9: Itt most a kérdésben egyértelműen a nőt, az életet pusztító magatartás van, életellenesség. A 10. stimmel rá.

Egyébként értem mire gondolsz, de a pusztítás szó nem stimmel rá, mivel egy romot nem pusztítasz, hiszen már elpusztult, hanem eltakarítod inkább az útból.:)

2023. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Még Bedő Imre fogalmazta jól:

A férfi dolga, hogy az élet szolgálatába álljon.

Ehhez keressen magának egy nőt és álljon a szolgálatába.


Én teszem hozzá, hogy az erő ehhez kell, az élet szolgálatához.

2023. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők nem tudják, mit akarnak. Persze tőlünk férfiaktól elvárják, hogy kitaláljuk.
2023. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

10: A teljesség kedvéért azért tegyük hozzá, hogy sok nő sem tud különbséget tenni a kettő között és azért választanak nem megfelelő férfit.

Sajnos ez egyik oldalon sincs tanítva, pedig nagyon kellene.

2023. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

14.


Sajnos hiányzik a közoktatásból ezek a tantárgyak, mint:

- Felkészítés a párválasztásra, párkapcsolatra és a családi életre.

- Döntés tudománya.

- Életünk szervezésének és irányításának tudománya.

- Értékelemzés.

- Hasznos szokások kialakításának tudománya.

2023. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
14: Igazad van, de helyette pl. megtanítanak deriválni, megtanuljuk a H atom súlyát, mert ezek nélkülözhetetlenek a mindennapi élethez.
2023. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

"Addig legyen határozott és tudja, mit csináljon, amíg nem ellenkezik a nő véleményével."


Hát gondolom ki kellene választania mi felé szeretne haladni, pl ha a nővel úgymond szövetséget köt és együtt haladnak valami felé, akkor lemond olyan embereket akikkel nincs együtt. Pl, nem fog az exe anyukájának a kutyájának az állatorvosának a feleségének segíteni füvet nyírni, mikor a nővel mennének valami közös programra vagy otthoni teendő van.

Tehát nem hagyja magát rángatni, ésszerűen mérlegel hogy mi fontos mi nem. Ha a nő olyat akar ami nem jó, akkor neki is felhívja a figyelmét erre, és ha valamit jobban tud, akkor kiáll emellett ha ezzel segít, ha nem tudja jobban akkor meg nem okoskodik csak mert ő a férfi.

2023. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki határozott / nem egy szobanövény nem egyenlő azzal, hogy egy irányításmániás tuskó. Én kifejezetten olyan férfit keresek, aki erős jellemű, határozott (azaz nem lehet szíre-szóra megváltoztatni a véleményét, és nem forog szélkakasként), de nem akarja a másikat ledominálni... és bőven van ilyen is! Nem várom el a papucsságot, de az ésszerű keretek közötti kompromisszumkészséget, egészséges vitakultúrát és hogy engem egyrangú társnak lásson, azt igen. Szerencsére azt nemcsak anyu szoknyája alá bujdosó soyboyok tudják teljesíteni.
2023. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

6. hozzászóló vagyok.


A 18. hozzászóló mintaként szolgálhatna a lányoknak, fiatal nőknek, mert szerintem A Nő itt kezdődik.

2023. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
19 Szerintem a szélkakas miatt ütött szíven a dolog, mert illik az ostorcsapáshoz.
2023. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!