Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy "megszerezzem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy "megszerezzem"?

Figyelt kérdés

18/f vagyok és a menzán van egy lány aki nagyon bejön és eddig úgy tudtam hogy nincs pasija viszont ma volt vele egy srác akivel smárolt.

Nem ismerem és nincsenek közös ismerőseink se.Még nem beszéltem vele mert mostanában figyeltem fel rá és nem is láttam olyan nagyon sokszor a menzán.

Mit tehetnék?

A múltkor egyik barátnőjével miközben mentek ki rám néztek és én alapból őket néztem és mosolyogtak és összesúgtak stb. Szóval nem tudom mi van...

(Ő fiatalabb nálam kb 2 évvel)


Egyáltalán hogy szólíthatnám meg?


2011. szept. 28. 18:49
1 2
 1/11 Tajparaszt ***** válasza:
Így: Szia! Kivel smároltál tegnap??
2011. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

2 évvel fiatalabb és nem mered megszólítani??

Az udvaron, vagy valahol kapd el és kérdezd meg hogy 'van- tüze?' Ha van =beszédtéma, ha nincs= azért beszédtéma. A lényeg, hogy az ő álláspontjával érts egyet.

Ha megkérdezné hogy mért kérded ha neked sincs: hogy megtudd, hogy ő dohányzik-e, vagy: hogy legyen beszédtéma, vagy: mért? nem jött be?, vagy:...hmm akkor szép idő volt tegnap,nem?... úgyse emléxik, vagy:sorold fel mindet, hátha nevetni fog rajtad, és nyert ügyed van. Egy jól irányzott kérdésnek ezer féle kimenetele lehet, ami nálad:Van tüzed? -de próbáld meg úgy, hogy egyedül legye, m ha vannak barátnők, mégha bejössz is neki tuti beéget.

Ha csak a menzán látod meg ne kérdezd.

(az ügy rossz kimeneteléért felelősséget nem vállalok!:-)

2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Első, ezt lájkolom!
2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első, én is lájkolom :P
2011. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy van-e szabad hely az asztalánál :-)
2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én nem dohányzom.Szóval az a kérdés ugrott mert nem lenne értelme.De azért kösz!


Az oké hogy odaülök de mit mondjak?Nem tudom hogy hogy lehetne valami beszédtémát feldobni.

Más suliba járunk csak egy menzán eszünk.

2011. szept. 29. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod elég nehéz így tanácsot adni, mert mondjuk nem mindegy, hogy milyen a lány megjelenése, stílusa, kisugárzása. Szerényebb, vagy belevalósabb..., vagy milyen?
2011. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Deszkás stílusúan öltözködik és nem hiszem hogy annyira bevállalós lenne.De még így is lehet esélyem hogy láttam valakivel smárolni? :(
2011. szept. 30. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Pörgesd meg előtte a farkad, érteni fogja.
2011. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod még egyszer a "Van tüzed?" c. hozzászólást, rájössz, hogy nem kell ahhoz dohányoznod, hogy megkérdezd tőle. És igen, van esélyed, de lépni kell, méghozzá neked!
2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!