Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tegyek h megszerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek h megszerezzem? Egyáltalán van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akibe pár hónapja belezúgtam.Úgy volt,hogy egy közös ismerősünk akart minket összehozni.És akkor mikor találkoztunk nagyon aranyos volt,lemerült a telóm és odaakarta adni a sajátját meg ahogy beszélt is velem.Miután elmentem a közös ismerősünk megkérdezte h mit gondol rólam és azt mondta h nagyon bejövök neki meg ilyenek.Ezután flevett msnre és kiderült h neki is van ilyeb kosebb depije mint nekem,meg hasonló közös dolgok.Néha rám ír de nem sokx,akk mindig aranyos meg becézget,szíveket ír,meg hogy kéne találkoznunk,mert mennyire szívesen lenne velem,hogy bennünk milyen sok közös van...csak az a baj h én pl nem is merek ráírni,mert félek h pont zavarom v rosszkedve van stb Szóval szerintetek mit kéne tennem van egyáltalán esélyem nála?

Aki csak hülyülni akar itt,az légyszíves kíméljen meg engem!Kösziii


2011. júl. 22. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz és rossz kedve van akkor például megpróbálhatnád felvidítani. Merj ráírni, ha szeretnél valamit tőle.
2011. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És még hogy, a nők nem bonyolítanak túl mindent pff.....

Egy csávó már rég ráírt volna.Te meg azon filózol rosszkedve van-e?

2011. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az 1.válaszolónak köszönöm :),te 2. viszont nem ismersz,h tudd mit miért teszek és ne általánosíts más lányokhoz,mert nem mindenki egyforma.Azért nem merek ráírni,mert ha vmi baja van félek h terhére leszek vagy nem segítek ezzel neki semmit.Az egy dolog,hogy sokan vannak,akik gőzerővel nyomulnak egy csajra/pasira,de én a félénkebb visszahúzódó típus vagyok:) Ezért is kértem tőletek segítséget:)
2011. júl. 22. 21:59
 4/5 AndiBandi93 ***** válasza:
Esélyed van nála az biztos. Hiszen mondta, hogy bejössz neki, és szíveket is ír. Viszont ne essél át a ló túloldalára, mert ha nem írsz neki, azt gondolhatja talán nem is érdekel téged. Szerintem írj rá bátran, ha meg menthetetlenül rossz kedve van, akkor búcsúzz el, mondván, hogy megérted hogy kicsit egyedül akar lenni. Ezzel még pluszpontot is szereznél nála, hisz tudni fogja, hogy számíthat rád, de ha mégis csak magában akar lenni, akkor se zavarnád.
2011. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ez a válasz nagyon tetszett:D és meg is fogadom a tanácsod:))
2011. júl. 23. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!