Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megszerezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megszerezzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom rengeteg ilyen kérdést tettek már itt fel.De én nem tini vagyok és nem naponta cserélem a partnereimet és ez lenne az első kérdésem itt. Szóval a szitu a következő; Egy éve vagyok együtt a párommal,de sajnos semmi sem a régi.. a hátam mögött más lányokkal ismerkedik,szóval tervezem a szűre kirakását.A lényeg az,hogy tegnap este beültem 1 pubba 1 nagyon jó gyerekkori barátjával,mivel felnőtt emberek vagyunk és tudja,hogy nekem ott van a mostani párom nem volt köztünk semmi.Most találkoztunk először kettesbe,jól kilelkiztük magunkat pár sör mellett :)) És mikor hazaértem azt éreztem,hogy szerelmes vagyok..nem tudtam másra gondolni.Nagyon,de nagyon hiányzik már most,egész éjjel vele álmodtam.Nem tudom mit tegyek.Próbáljam meg vele? És ha igen,akkor mit mondjak neki? Kérlek segítsetek,köszönöm :) És ne haragudjatok,hogy hosszúra sikerült :)
2011. nov. 1. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szerelem.

Ennyi idő alatt kiégett a kapcsolatotok, és akit már kezdesz megunni, ahhoz jóval kevésbé vonzódsz szexuálisan. (a pároddal is ez lehet a helyzet, azért csal téged)

Mivel egészséges ember vagy, vágyaid azért vannak, amit ő egyre kevésbé tud kielégíteni, révén ő vele már a végét járod.

Gondolom érzelmileg sincs minden rendben, már nem beszéltek meg úgy mindent, mit régen..

A felhalmozott "hiány" érzelmi csúszkáláshoz, kilengéshez vezet, és rögtön arról kezdesz fantáziálni aki ezt a testi-lelki kielégítetlenséget enyhíteni tudja. De attól lehet, hogy csöbörből vödörbe a dolog.


Ha meg akarod szerezni, először legyél szabd, nem fog a haver nőjére rámozdulni.

2011. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elébb zárd le a kapcsolatod. Utána billenjen vissza az életed. Azt ha már megint normálisan tudsz viszonyulni a dolgokhoz akkor pasizz megint.


(szerintem most ő volt kéznél, ő kedves volt veled, meg aranyos és ezt te hiányoltad, most többet képzelsz a dologba mint amennyi benne van)

2011. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos alkoholizálás után én is éreztem már rengetegser ezt.Sőt volt olyan,hogy a párom is ott volt a társaságba,én pedig arra gondoltam,mennyivel jobb lenne egy barátjával járnom...


Szerintem sem vagy szerelmes,csak jót tett a lelkednek,hogy kicsit beszélhettél valakivel.Szerintem fogd vissza kicsit magad.

Ha a jelenlegi pároddal nem vagy már jól meg(ismerkedik másokkal is stb),akkor szakíts vele minél előbb.Ne húzd már tovább a dolgot.

Utána elkezdhetsz ismerkedni másokkal.Lehet pont a gyerekkori haverjával,az mindegy.De csakis tiszta lappal.És ne ugorj bele egyből egy új kapcsolatba,egy kis időt érdemes ismerkedésre,egyedüllétre is fordítani.

Hajrá:)

2011. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kittuska válasza:
Szia!!!szerintem megint találkoznod kellene újra azzal akibe beleszerettél mert lehet hogy csak az alkohol mondatta veled !!De ha ezek után ugyanigy érzel akkor beszélj vele mert ha a párod már másfelé kacsingat az azt jelzi hogy nem vagy neki elég!!Egy életünk van szoval ne vesztegesd az idödet olyanra aki nem szeret téged!!
2011. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!