Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi párom akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párom akinek van gyereke, az exe ad pénzt nyaralásra ez mennyire van rendjén? 4honapja vagyunk együtt, természetesen ez miatt nem is közösen megyünk nyaralni, ez így oké lenne?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, az a baj, hogy nem neked kell fizetni a komplett nyaralását a 4 hónapos kapcsolatodban a nőnek és a gyerekének? Vihar a biliben, már bocs.
2023. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

9

Négy hónapja ismered.

Már rég le volt szervezve.

Kicsit sokat gondolsz magadról pár hónap után.

2023. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van. Az is, hogy te nem mentél, mert 4 hónap az nem sok.

De te hogyhogy "emiatt" nem mentél? Hogy függ ez össze?

2023. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de 4 hónap randizgatás után én még nem pattognék gyerekkel közös nyaraláson, vagy foglalkoznék ilyen kérdésekkel, hogy a másik szülő mit ad bele.
2023. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

"természetesen ez miatt nem is közösen megyünk nyaralni"

Remélem jól kicsaptad a hisztit ezen így pár hónap kapcsolat után, hadd lássa a nő minél hamarabb tisztán a frusztrációt 😂

2023. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Négy hónap után én még be sem mutattalak volna a gyerekemnek.

Az meg, hogy az apa pénzt ad bele, teljesen rendben van.

2023. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem értem mostanában az embereket! Egyáltalán nem kevés a 4 hónap!


35/F

márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!