Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez baj? Nem tudok egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? Nem tudok egy pasi mellett megmaradni.

Figyelt kérdés

mindig megcsalom az aktuális barátom. bár nem volt eddig túl sok (15) most akkor k*rva vagyok? :S

19/l


2011. jan. 3. 03:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mindig ugyanolyan típusú krapekokkal jössz össze egy kaptafára.

Nem vagy ku-rva,mert nem pénzért csinálod,de jellemtelen,selejt ember az mindenképpen.

2011. jan. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem egyáltalán nincs veled semmi baj. nem vagy se a k betüs szo se semmilyen negativ.egyszerüewn fiatal vagy inkább most éld ki magad minthogy majd a házasságban legyen ilyen gondod.
2011. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ku rva vagy! hanem ribanc!
2011. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell akkor összejönni valakivel és hitegetni? Oké hogy te vagy a város ribanca, és mindenki tudja hogy ha egy kicsit is bejön neked akkor megdughat. Nincs ezzel semmi gond, mindig is voltak ilyen csajok, lesznek is. De miért kell járni valakivel és aztán megcsalni? Ez az undorító..
2011. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg nem tudok egy nő mellett sem megmaradni...ennyi nem baj!


De nem is megyek bele komolyabb kapcsolatba pár hetes max pár hónapos kapcsolataim vannak ennyi!


Igaz a 2. b.nőmben nagyot csalódtam és ott fordult meg velem a világ azóta nem vágyom komoly kapcsolatra akit lehet megkapok szórakozok ennyi, nincs kötelezettségem ÉN jól érzem így magam!

Majd egyszer talán elkötelezem magam...


27/f

2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
talán ha találsz majd egy értelmes különleges fiút akinek van egyénisége akkor megfogsz maradni annál..:)
2011. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!