Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzetben " nem tudtad támogatni " a párod?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem látom értelmét, mert hetek mennek el úgy hogy nem foglalkozik az adott dologgal, amihez most helyet akar bérelni.


Amúgy most is van hely ahol csinálja, de én úgy látom h havi 6napert amit tényleg törődik vele felesleges bérelni.


2023. aug. 17. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó, sok mindenben, sőt egyre több mindenben.

El is váltunk.

2023. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felmondtak a páromnak, kerestem neki külföldön is munkát :D
2023. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

A nők valahogy mindig azt érzik, hogy nincsenek eléggé támogatva. Tők mindegy mit csinálsz, ez lessz.

Az persze valahogy soha nem jut eszükbe, hogy ők támogassák a férfit.

2023. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Bakker a tarskeren is találkoztam már ilyennel hogy lessz?

Ezeket általános 2.osztályban buktatták is?

2023. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

3.itt 2.kommentben leirtam mikben segitettem en mint nő

Több milliokat is hoztam nekik konyhara de annyit se kaptam hogy köszönöm

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

5. Nézd meg a Barbi filmet, mint köztudott a nők csak ez után jönnek rá hogy lehet szakítani is.

Mert látom, magamtól neked se megy! ^^

2023. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
6.exekről írtam. neked meg az értelmezés se megy magadtól.
2023. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha bérel hozzá helyiséget, akkor valószínűleg naponta fogja csinálni, idővel főállásban. Vagy rohadtul veszteséges lesz az egész, és pár hónap után belátja, hogy ez nem megy.


A legszebb az egészben, hogy nem vagy a főnöke, se a szülője, se a gazdája, tehát akkor is megcsinálja, ha neked nem tetszik. Ne hidd azt, hogy a támogatásod kell mindenhez.

Ha meg bejön neki, akkor egy életen át hallgathatod, hogy na ugye megmondta, de te nem támogattad.

2023. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy most is van hely ahol csinálja, de én úgy látom h havi 6napert amit tényleg törődik vele felesleges bérelni."


Lehet, hogy az a hely nem tetszik neki, nem szívesen van ott, azért van ott keveset, nem azért mert az adott dolgot nem akarja csinálni.

Nem véletlen akar helyet bérelni. Nagyon valószínű, hogy az új helyen egész más lesz már a hozzáállása.


Nem kell a támogatásod, felnőtt ember, csinálja, most őszíntén, olyan nagy bukta nincs benne. Ha nem tud annyit termelni, hogy megérje a bérleti díj, akkor majd lesz máshogy. De abból butaság ítélni, hogy a jelenlegi helyen (ahol nem szívesen van) nem vet bele annyi energiát.

2023. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igaz. De sokszor hoz haza cuccot hogy gyakorol. De itthon sem áll neki..
2023. aug. 17. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!