Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnád a párod egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád a párod egy ilyen helyzetben, vagy elzavarnád?

Figyelt kérdés

Mármint, elzavarnád-e dolgozni.

Tegyük fel, hogy 5 éve együtt éltek, mindketten dolgoztatok eddig, majd 1 éve úgy döntött, visszamegy egyetemre részmunkaidő mellett. Egy éve kb te tartod el, mert nem keres annyit vele, hogy egyenlően mindenbe beszálljon.

Egy évet elvégzett, majd közli, hogy közben rájött, neki ez túl nehéz, mást szeretne tanulni, szóval most befejezi, elmegy dolgozni, majd jövőre újrakezdi megint részmunkaidő mellett, mert érzi, hogy ezt már nem bírja befejezni időre.


Mihez kezdesz?

Elfogadod, hogy még évekig láblógatni fog tingli-tangli részmunkaidőben, miközben te dolgozol, és támogatod ebben, mert hát önmegvalósít, vagy nagyon gyorsan elzavarod dolgozni, hogy porzik az út utána, másnak találgasson?


2019. jan. 1. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Ha más gond nincs vele, akkor még egy próba beleférne, de úgy sejtem nem azért írtad ki.

32/f

2019. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ebből lesz az, hogy melletted elvégzi a sulit, te addig eltartod, aztán lesz egy jó zsíros állása, és hirtelen rájön, hogy mégse veled tervezi a jövőt. Egy hét múlva új nője van.
2019. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem akar tanulni, akkor dolgozzon. Ez nem egy év kérdése. Azonnal el kell döntnei.
2019. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza. Gyűjtsön össze előre annyi pénzt, amennyire a tanulmányai alatt szüksége van, vagy fogja vissza a költekezését annyira, hogy elég legyen a részmunkaidős bevétel.
2019. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Ha jól főz és mohón vágyja a falloszt, simán.

Ha nem, akkor húzzon dógozni oszt járjon suliba levelezőn.

Problem solved.

2019. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%

Valaki írta fentebb, a külön kassza teljesen jó ötlet.

Vagy mit kéne csinálni? Évekig eltartani valakit, aki pár év múlva gondol egyet, s lelép egy vezérhímmel? Őőő, nem!

2019. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de sehol nem írja a kérdező, hogy a férfi.


Nem támogatnam így, csak ha a ferjem/felesegem, és ebben az esetben akkor is ott a figyelmeztető jel, hogy az előzőt is otthagyta egy év után.

2019. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen szakra ment és miért?Azért elég fontos h A azért mert érdekli B azért mert a média nyomatja h kevés van belőle és hülyére keresheti magát...Pl Programozó...Én is néztem a sulimba h tele vagyunk hülyébbnél hülyébbekkel akiket nem is érdekel de hát mondták h ezzel majd jól fog keresni.Aztán mondogatják h szr az oktatás mert fél év alatt nem tudja megírni a windows11-et...de tanulni totál semmit nem tanult.EGy ciklust nem bír megírni.


Elhagynám...Nem bírom az olyan embereket akiket csak a pénz motivál.Pl ne azért tanuljon valaki orvosnak mert jól lehet vele keresni.De programozónak meg csillagásznak meg semminek se azért tanuljon valaki,hanem azért mert érdekli.


Ha viszont azért ment mert érdekli de mivel nagyon nehéz ezért rosszul megy neki akkor bíztatnám h folytassa és nyomja végig.

2019. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
65%

Én nőként mondom azt, hogy ez így nem kóser.

Nekem az is furcsa az egészben, hogy ez elvileg a nagy önmegvalósítás, aztán most kiderült, hogy a választott szak nem megy, erre eldönti, hogy majd beadja egy másikra? Most akkor nem az a szak volt minden álma és vágya? Vagy lehet, hogy csak egy diploma kell neki, és kész? Amúgy ha el kell magát tartania, mármint a szülei nem támogatják, akkor levelezőn egyszerűbb lenne és dolgozhatna mellette teljes munkaidőben. Szóval ha a helyedben lennék, én megmondanám neki, hogy csak a levelező jöhet szóba, és inkább várjon még, gondolkodjon, hogy konkrétan mit akar és tud is tanulni.

2019. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Én 6 évig eltartottam a férjemet, amíg ő elvégezte a Kandó villamosmérnökit. (emellett gondoskodtam róla, főzés, mosás takarítás stb)
2019. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!