Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mond ilyeneket?

Figyelt kérdés

Év elején híztam egy keveset, nem sokat, de barátnőmnek nagyon tetszett. Kibökte, hogy amúgy neki bejönnek a mackós férfiak, de nagyon. Nekem sem volt ellenemre ez a pár kiló, mackós nem lettem, de mintha a ruhák is jobban álltak volna, és férfiasabbnak is éreztem magam, főleg szex közben, hogy még nagyobb lett köztünk a méretbeli különbség.

Megkérdezte, hogy nem-e akarnék még egy kicsit felszedni. Nem volt ellenemre, mivel nem voltam kövér. Megbeszéltük, hogy év végéig megpróbálok törekedni arra, hogy napi 4-500 kalóriával többet vigyek be, mint ami a súlytartásomhoz kellene. Megígértette velem, hogy ezt fél évig csinálom így, és csak utána döntöm el, hogy teszik-e. Ha nem, akkor segít visszafogyni. Megígértem neki, hogy fél évig tartom magam ehhez. Ez volt június elsején. Ma "megszegtem" az ígértem, és mondtam, hogy kis szünetet tartok, mert kezd sok lenni a zsír rajtam. Azt mondta, hogy megérti, mert az egészségem az első, és az, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Azonban mégis megsértődött és megrendült a bizalma, mert tettem egy ígéretet, hogy végigcsinálom és csak utána vonok le következtetést, és ha ennyire az elején meggondoltam magam, akkor már az ígéretkor sem gondoltam komolyan.

Mit gondoltok? Tényleg hibás vagyok?


2023. aug. 17. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl van ez dramatizálva eléggé a részéről. Te annyiban lehettél volna talán okosabb, hogy rásúlyzózol, aztán akkor izom is megy, nem csak zsír és akkor betartottad az ígéreted, meg nem csak egy az egyben zsírosodsz és mindenki boldog.
2023. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát elnézte volna, hogy neked nem jó, de akkor is zabálj, mert neki azt ígérted? Önző liba, ki is raknám azonnal.
2023. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem száz ez a nő! De te sem hogy hagyod amit művel veled.

Kell ez neked?

2023. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Bunkó a csaj meg kéne nevelni.
2023. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!