Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell még tennem ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell még tennem ahhoz, hogy rám találjon a szerelem? Hogyan pasizhatok be minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Én már nem birom tovább...18 éves elmúltam és még sose volt komoly kapcsolatom. Voltam már szerelmes, de mindig rossz választás volt. Nagyon szeretném már ha lenne valaki aki tényleg szeret...
2010. okt. 15. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindjárt lesz rengeteg jelentkező.
2010. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt nyugi. Amúgy ne arra menj, hogy most mindegy kit csak szedj össze valakit. Hanem keress egy normális fiút. Egyszer mindenkire rátalál a szerelem.:)

17/f

2010. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretném már ha lenne valaki aki tényleg szeret..."


Ez nem kívánságműsor, kérem. :D


Amúgy van rengeteg pasi, aki rendes és szeretne lányt maga mellé. Csak észre kell venni őket. :)

2010. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

az árpád híd alatt lakom! már vártam az írásod!


lali 50/F

2010. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ne gondolj arra h mikor jön már az a csaj..majd egyszercsak;)
2010. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy te most azonnal, nyomban, minél gyorsabban akarsz komoly??? kapcsolatot!


a komoly kapcsolat lényege (vannak azért kivételek), hogy nem talál ránk félnap alatt, és nem alakul ki 2 nap alatt. sokat kell érte dolgozni, az sem baj, ha hónapot vártok a szexszel... a két dolog, amit szeretnél (most vs komoly kapcsolat) szinte kizárja egymást.

2010. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 justice87 válasza:
Ez milyen kérdés már hogy: "amilyen hamar csak lehet"? Nem kell kapkodni ez nem egy verseny,mellesleg egy lánynak nem túl bonyolult a mai világban bepasizni szerintem,bár az is igaz hogy meg kell nézned kit szedsz össze,mert a legtöbbje csk "azt akarja" aztán le is ráz,szóval kicsit kellesd,magad,nem kell rögtön beleszaladni mindenbe,mert mert az elkapkodott dolgok csak ritkán sülnek el jól!
2010. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 justice87 válasza:
Amugy hová valósi vagy? Iwiw vagy Myvip oldalad van? Vagy hol találhatlak meg? :D:D:D Ne érts félre csak kiváncsi vagyok :D
2010. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énis keresek komoly kapcsolatot lánnyal. Eddig 3 kapcsolat volt nem az igazi. 19F
2010. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!