Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert mondja folyamatosan ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja folyamatosan ezt?

Figyelt kérdés

Azt mondja nagyon gyakran, hogy o nem tud nekem megfelelni o semmit sem tud jol csinalni, semmi nem jo. Ezt ugy mondja, hogy en egy szoval nem mondok ilyet neki sot tegnap is mondtam, hogy “eleg, ugy jo ahogy van” azelotti nap is mondtam “nekem tokeletes”. De ezenkivul is gyakran dicserem mennyire szexi es a tobbi.. mondtam mar persze neki azt is ha valami nem tetszett a viselkedésében, de sosem vadaskodoan mondom, hanem elmondom az erzeseimet stb mit szeretnek.

Gyakran csinalja, hogy van egy tema amirol beszelunk es pl ellentetes a velemenyunk akkor belemkot mint pl ez hogy o nem tud megfelelni. Holott ez nagyon nem odaillo reakcio, mert senki nem sertette meg ot. Elarulta valoban nincs onbizalma, de ugy laton ez nagyon sulyos lehet nala, mar engem allit be “gonosznak, rossznak, elegedetlennek” holott semmit nem teszek ellene, sokszor buntudatot erzek miatta hogy huh mit tettem? De nem tartom normalisnak ezt az egeszet mert senkivel nincs hasonlo problemam bar volt egy exem aki kb pont ugyanilyen volt es rola is kiderult kesobb mennyire labilis, beteg ember..masokkal sosem kellett ilyeneken vitazni, magyarazni azt amit nem mondtam vagy nem gondolok hanem o vetiti ki ram.


2023. aug. 19. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert nem akar elköteleződni, és rád akarja kenni.


Vagyis fordítsd meg: te nem felelsz meg neki se ebben, se abban, sem amabban.


Majd jön a “te nálam sokkal jobbat érdemelsz” című gyáva, ótvaros duma.

2023. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1, igazad van, szerintem is en nem felelek meg az o elvarasainak, hogy mindig belem tud kotni aztan ugy forgatja, hogy tulajdonkeppen en vagyok elegedtlen vele o pedig kezet-labat tori…

De ja mit is varok 39 eves es sehol semmi

2023. aug. 19. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyik exem volt velem olyan hogy nála folyamatosan rám szolt pl ne oda üljek le, hanem másik szekre, ne használjam a kanapét, ne oda tegyem le a poharat, ne igy mosogassak, tusolas utan miert nem töröltem le a kád szélét rászárad a csepp, ne szellőztessek, nem jol lakkoztam most ki a körmöm, hu venned kéne másik cipőt, komolyan szinte ugy éreztem hogy levegőt se mindegy hogyan veszek, aztan valahogy olyan lettem mellette hogy még ügyetlen is mikor szolt pl elore hogy ne tegyem le a kávét oda ki is borult ugy hogy soha az életemben nem boritottam még ki kávét sehol!


Es fel se fogta nem is értette soha azt mikor mondtam hogy hagyjon már békén ne neveljen már, nem akarok neki megfelelni, hagyjom már élni poharbol inni leülni, hogy dehát ő nem is vár el semmit nem is kell neki megfelelni!


Marhára át se megy az ilyeneknek az hogy de dirigál pattogtat ugráltat elvárásokat támaszt,önbecsülést rombol, es nem akarok ugy élni egy lakásban mintha muzeum lenne nem ezt hívják életnek.


Az is csak itt pislogna ertetlenul a gyk-n hogy en miert hiszem ezt rola?

2023. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Folyt

Komolyan az elso legangyobb balhenk arrol szolt hogy marpedig jogom van oda letenni egy poharat ahova en akarom ertse már meg!

Ebbol egy üvölzözős kőkemény balhe volt mint vmi bolondoknál.

2023. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És napokig ment ezem a balhé bakker.

Tisztára elszokott a nagy magányában attol hogy nő van a házban

2023. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3, ertem, de en soha nem szoltam meg semmiert neki..nem vagyok az a fajta aki balhezik ilyen semmisegeken..
2023. aug. 19. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

“ sokszor buntudatot erzek miatta hogy huh mit tettem? ”


Pszichopaták jellemző attitűdje.

2023. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Mármint nem te vagy pszichopata, hanem ő!🙂

2023. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Idegbeteg, lelki nyomorékkal csak az kösse össze az életét, aki szereti, ha megtapossák a lelkét, elveszik az önbecsülését, önbizalmát megtiporják.


Egy életed van!

Ne a miértet keresd! Tudnod kell, hogy a szereteted senkit, soha nem fog megváltoztatni!

Te fogsz megváltozni: tönkremész.

2023. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

6 de az exem is ezt mondja🤣 nem látják magukat.


De mondok jobbat a bántalmazók se látják magukat es képtelenek felfogni mi baja a nőnek velük🤣

2023. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!