Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert mondja folyamatosan ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja folyamatosan ezt?

Figyelt kérdés

Azt mondja nagyon gyakran, hogy o nem tud nekem megfelelni o semmit sem tud jol csinalni, semmi nem jo. Ezt ugy mondja, hogy en egy szoval nem mondok ilyet neki sot tegnap is mondtam, hogy “eleg, ugy jo ahogy van” azelotti nap is mondtam “nekem tokeletes”. De ezenkivul is gyakran dicserem mennyire szexi es a tobbi.. mondtam mar persze neki azt is ha valami nem tetszett a viselkedésében, de sosem vadaskodoan mondom, hanem elmondom az erzeseimet stb mit szeretnek.

Gyakran csinalja, hogy van egy tema amirol beszelunk es pl ellentetes a velemenyunk akkor belemkot mint pl ez hogy o nem tud megfelelni. Holott ez nagyon nem odaillo reakcio, mert senki nem sertette meg ot. Elarulta valoban nincs onbizalma, de ugy laton ez nagyon sulyos lehet nala, mar engem allit be “gonosznak, rossznak, elegedetlennek” holott semmit nem teszek ellene, sokszor buntudatot erzek miatta hogy huh mit tettem? De nem tartom normalisnak ezt az egeszet mert senkivel nincs hasonlo problemam bar volt egy exem aki kb pont ugyanilyen volt es rola is kiderult kesobb mennyire labilis, beteg ember..masokkal sosem kellett ilyeneken vitazni, magyarazni azt amit nem mondtam vagy nem gondolok hanem o vetiti ki ram.


2023. aug. 19. 10:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pont az a cél, hogy bűntudatod legyen.
2023. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!