Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy párkapcsolat még csak 2 hónapos, később szorosabbá válhat mint most / szintet léphet? Ha mindkét fél akarja?

Figyelt kérdés

Lett egy pasim 2 hónapja. Már 20 éve ismerjük egymást mint barátok, de csak most lettünk egy pár. Hetente 2-3-szor együtt vagyunk, a többi napon naponta kétszer beszélünk telefonon. Azért nem találkozunk többször, mert ő 2 állásban dolgozik, sokszor éjszaka is, nekem meg egyelőre jó így, nem akarok ajtóstól rontani a házba, szerintem ő sem, mindketten sokáig éltünk egyedül és szerintem időre van szükségünk, hogy rájöjjünk, akarunk-e szorosabb kapcsolatot egymással.


Egyelőre nagyon boldog vagyok így, ez most olyan, mint egy udvarlás, de később szeretnék szorosabbat, ha úgy döntök, hogy vele szeretnék maradni.


Most elutazott egy hétre egyedül motoros túrára, ezt már a találkozásunk előtt jóval megtervezte és én különben sem szeretnék motorozni, mert halálfélelmem lenne rajta és szabit sem tudtam volna most kivenni.


Ami zavar az az, hogy azt mondta, hogy valószínűleg nem fog tudni minden nap hívni a nyaralása alatt. Nem értem, hogy miért, mert a tarifa ugyanaz és EU-n belül marad. Ez rosszul esik. Mintha nem érdekelném ez alatt az idő alatt. Szerintetek ez normális így? 45 éves nő vagyok, a párom egyidős velem.



2023. aug. 19. 22:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen az.
2023. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1-es: igen mi?:)
2023. aug. 19. 23:23
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kapcsolatban azért napi 1 hívást megérdemelsz.
2023. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1-es: ja, hogy igen, ez így normális? Köszönöm. :)
2023. aug. 19. 23:24
 5/23 A kérdező kommentje:
3-as: szomorú vagyok, hogy így gondolod.:( De hajlok arra, hogy én is így gondoljam.:( Nem tudom eldönteni, Neked vagy 1-esnek van-e igaza.:(
2023. aug. 19. 23:31
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

A bezeg feltekenyek.olyanok hogy le nem szakadnak a telefonrol se.

De egy normalis ember plane 40-50 közt nem azon csüng amikor sört vedel bogracsozik meg tuningolás néz vagy mit. Szinte röhejes is lenne elképzelni ahogy gumit égetnek meg koncertek az egyik meg elvonul a sátorba csetelni. Vagy ejszaka mikor bogracsnal sztoriznak meg horrortörténetek mennek vagy bàrmi valaki irogasson meg bocsi de az asszony..


Nem is ertem 45 évesen ez hogy lehet kérdés?

Még tiniknél a tinderkorszakban még talám oké de 19.századiaknál?

2023. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
*a beteg féltékenyek olyanok
2023. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
6os,egy napi 5 perces telefon ne férne bele? Ekkora áldozatot jelemt fölhívni a szerelmét hogy nem lehet elvárni?
2023. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Teljesne máshol jàr olyankor az ember mentálisan.

Felnott meglett emberek már telefon nelkul ks külön tudnak lenni es nem azon mulik a másik lelki békéje hogy uristen felhivják e aunap.


Bakker en apámmal félévente ha találkozom mégis tűzbe menne értem, vagy én èrte. Es ehhez egy sz.ros telefon se kell. Mik vannak.


Ahol csak annyi betesz hogy uristen 2 napig nem hiv fel az a kapcsolat már hamvában holt.

2023. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os és 8-as. Végképp nem tudom, mit gondoljak. Amikor itthon van, tök szoros a kapcsolatunk, legalábbis a reggeli-esti telefonálás engem teljesen kielégít most még. Remélem, úgy van vele, ahogy 6-os írta.:)
2023. aug. 19. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!