Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abból szakítás ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból szakítás ha a párom sokkal okosabb nálam?

Figyelt kérdés

Amikor beleszerettem intelligens volt és kedves. Vonzott az, hogy nem kérkedett a tudásával és bármiről el lehetett vele beszélgetni. Imponált, hogy egy pasi nem csak szexelni akar velem, hanem kíváncsi a véleményemre . De ő sokkal okosabb mint én, tanultabb, műveltebb és mostanában már azt érzem, leuralja a beszélgetéseket, tulajdonképpen arra kellek, hogy meghallgassam a kiselőadásait. Már alig szexelünk...

Szerintetek lehet közös jövő egy olyan kapcsolatban ahol a férfi leuralóan és arrogánsan tömjénezi önmagát , mert felsőbbrendűnek hiszi magát a másiktól, mert ő az okosabb?

És nem is az a baj, semmit nem merek neki mondani, mert bármilyen témából kiselőadást tart és ha nem szeretném végighallgatni, megsértődik.

Másfél éve vagyunk együtt, a többiek szemében mi vagyunk az álompár, a barátnőim imádják mert nyitott és kedves, amúgy tényleg, engem sem bánt meg soha, csak érzékelem ezeket a dolgokat amiket leírtam és sokszor elbizonytalanodom, hogy csak képzelem és a kishitűségem nagyítja fel a dolgokat, vagy ennek tényleg nem lesz jó vége?


2023. aug. 20. 08:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha szimplan csak a kerdest nézném, akkor igen. Az en ferjem is sokkal inteligensebb nalam, se en ezt imadom benne, es egyaltlan nem olyan, mint a te parod. A te esetedben, viszont ez nem fog mukodni, mert okoskodo es nem egy EQ bajnok a pasi...
2023. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

"a többiek szemében mi vagyunk az álompár, a barátnőim imádják"

Szerintem te ezért vagy vele. Jól mutattok együtt, stb.

Csak épp te nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban. Ennek nem lesz jó vége.

2023. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem okosabb, hanem pont az ellenkezője és ezekkel a mutatványokkal kompenzálja, hogy valójában hülye. A nem túl hosszú élettapasztalatom legalábbis ez volt.


33F

2023. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva van, én vagyok a tanultabb és intelligensebb, de soha nem fölényként gondolok erre, hanem igyekszem támogatni és dicsérni a párom előnyös oldalát, illetve jól ki tudjuk egészíteni egymást. Ő sokkal gyakorlatiasabb, megvan a magához való józan paraszti esze és sok esetben ezt többre is tartom.


1,5 év után itt tartani nem vetít előre pozitív közös jövőt. A fölényeskedés és leuralás már most szorongáshoz vezetett, ami később alacsony önbecsüléssel fog társulni és lábtörlőnek fog nézni, majd kontrollálni, amíg meg nem un és szakít veled. Ne várd meg ezt.


Arra, hogy harmadik személyek hogyan látnak benneteket, ne legyen mérvadó, a mentális egészséged és önbizalmad/önbecsülésed sokkal fontosabb, mint az, hogy ki mit gondol...


Ez a kapcsolat a leírásod alapján már most sem tűnik boldognak és menthetőnek.


Kérdezd meg magadtól, el tudnád ezt képzelni évtizedeken keresztül (és ha szeretnél esetleg később gyereket), el tudnád képzelni, hogy egy gyerek ebben a légkörben nőjön fel és ezt lássa mintának?

2023. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Alárendel.. egy olyan nő kell neki aki felett uralkodhat. Tipikus férfi, sok fajtája van most épp nem a porkolt zabalo ha nem az okos tojás fajta. Nagyon lefog terhelni agyalig mert olyan dolgokrol beszel amik teged nem erdekelnek. Szakits vele!
2023. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Minek hallgatod ha nem èrdekel?
2023. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
De téged ez nem érdekel és fáraszt. Együtt is laktok? Nálam szakítóok lenne.
2023. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noren1989 ***** válasza:
100%
A kifejtös rész miatt egyértelmű nem.
2023. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Egy idő után frusztráló, hogy a párod butább, tanulatlanabb, műveletlenebb nálad, és kevésbé tudod előadni, hogy lekötnek az egyszerű gonfolatai. Sajnos voltam ebben a helyzetben.
2023. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek lehet közös jövő egy olyan kapcsolatban ahol a férfi leuralóan és arrogánsan tömjénezi önmagát , mert felsőbbrendűnek hiszi magát a másiktól, mert ő az okosabb?"


Ez így van, vagy a komplexusodat vetíted rá?


Beszélnetek kéne ezekről a dolgokról, mert így persze, hogy megsértődik/rosszul esik neki. Gondolj bele kicsit, hogy fordított esetbe hogy esne neked, hogy az aki anno még itta minden szavad és remekül elbeszélgettetek, most egy idegesítő, tudálékos kis görcsként kezelne....lehet, hogy neked is rosszul esne.

2023. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!