Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen beszélgetést láttam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen beszélgetést láttam meg a párom telefonjában. Rákérdeznétek/aggódnátok?

Figyelt kérdés

1 éve szakított az exével, de inkább csak viszony volt köztük, nem sokàig tartott. Azóta kb. nem is beszélnek, csak amennyit a munkájuk megkíván. (ápolók, de külön osztályon.) Egyszer-egyszer szoktak nagyobb tàrsasàggal iszogatni, akkor ott vannak mindketten, és ha kicsit iszik a párom akkor mondták, hogy szoktak beszélni/ meg van egy kis vonzalom még.

De munkahelyen fixen semmi kontakt.

Megkért, hogy nézzek meg valamit az instàján és az uzenetei között lejebb láttam, hogy ott az exe, és kétszer is reagált privátban a csaj instastorijára (pedig a képeit nem likeolja) és ott volt egy üzenet a csajtól, hogy beszélniük kellene, meg hogy lezáratlan benne az egész és érzései vannak és nem akar jóban maradni vele (ez hónapokkal ezelőtt), de a párom azt írta, hogy úgy érzi még nem àll kèszen erre a beszélgetésre, majd pár napja a párom írt neki, hogy ne haragudjon, csak tart az egésztől, de összeszedi magát mostmár.


Miért tart ennyire egy beszélgetéstől? Vagy mi ez az egész, nekem fura csak?



2023. aug. 19. 12:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%

Miert nem irtal még neki hogy kitéped a haját es ha viszket neki keressen mást vagy nem sokáig lesz foga mert ráküldesz vkit.

Hat bakker adj nekik akkor ovszert meg egy gyertyát

2023. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Amikor a pasimra rairtak kozossegin szepen visszairtam neki a párom nevében hogy bocsi van bnőm minden jót.

Megsertődött a csaj es lelécelt a fr.ncba.

2023. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem aggódnék, már rég lepattintottam volna őt.🤷


“...van egy kis vonzalom még.„


Pótlék vagy, vagy hülyére szed mindkettőtöket!


Mire is kellene rákérdezni,amikor nyilvánvaló, hogy érzelmileg csal? Neked az nem elég?🤔

2023. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Azért tart a beszélgetéstől, mert még mindig odavan azért a lányért.
2023. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Bocsánat, nem jól írtam...



Mire is kellene rákérdezni,amikor nyilvánvaló, hogy MINIMUM érzelmileg csal?🤔


(Vagyis LEHETŐSÉG, hogy fizikailag is hűtlen hozzád.)

2023. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, mert konkrétan nemrég hozta fel a házasságtémát köztünk, meg folyamatosan ölel/csókol. Kifejezi hogy mennyire szeret
2023. aug. 19. 12:36
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő nem írta volna, hogy ideje beszélni, ha nem lenne rá oka és a párod vissza, hogy igaza van.🥹
2023. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elet egy szinhaz. A legtobb parkapcsolatban olyan szinten megy a megfelelesi kenyszer akar kolcsonosen is, hogy mindketten azt hiszik, hogy tuti jo kapcsolatuk van. Aztan jon a betonfal es a kijozanodas.
2023. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként ha ennyire biztos vagy benne hogy nincs gond, akkor minek született meg a kérdés?

Tudatalatt reszketsz, hogy nem szerelmes beléd (≠ szeretettel) csak bebeszéled magadnak hogy biztosan szeret. Miközben nem tudta elengedni az "exet" még most se!


Hiába akar feleségül venni, hiába ölel,puszil egyáltalán nem szerelmes beléd. Ha el is vesz téged és nem is az "exxel" lesz hűtlen hozzád testileg (hiszen legalább érzelmi síkon csal az elejétől fogva!), jön más nő,akivel félre fog lépni, sőt olyan is,akibe beleszeret és elhagy érte,mint a 21.

Ez 99,99%!

Te egy egyoldalú,viszonzatlan szerelemben/párkapcsolatban vagy és ezt te tudod mélyen legbelül, csak idő kérdése mikor tör felszínre ez a sajnálatos tény.

2023. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem ok nélkül írt a nő. Amennyiben a párodat nem érdekelné max. annyit írna neki, hogy párkapcsolatban él és nincs mit megbeszéljük. 1 év után még mit kéne? A házasság témája pedig lehet a saját megnyugtatása. Ha, valakivel szakítottam, akkor annak ténylegesen vége is volt. Az utolsó találkozáskor megbeszéltük. Mi a francot beszélgettem volna még az exemmel 1 év után? Új életet kezdtem amibe nem fért bele még, akkor sem ha egyedül voltam. N
2023. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!