Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy meg kellene műttetnie?

Figyelt kérdés
Az élettársamnak aranyere van, ami rendszeresen vérzik is. Az alsónadrágja tiszta véres, és már rengetegszer mondtam neki, hogy műttesse meg, mert ha nem teszi, egyszer úgy elkezd vérezni hogy nem fog elállni neki. Nem félelemből nem akarja az aranyér műtétet, hanem azért nem, mert szerinte nem gond hogy aranyeres. Hogy tudnám megértettni vele, hogyha nem vállalja be a műtétet, komolyabb, súlyosabb gondjai lehetnek?
2023. aug. 21. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Meghalsz...ha nem mutetted meg magadat
2023. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyes te ritka értelmes vagy. Max 12 éves ha lehetsz a megnyilvanulásod alapján.
2023. aug. 21. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fű, ez durva. Dehat az fáj is! És pluszban durván elfertozodhet vagy akár elrakosodhat. Hogy lehet ennyire felelőtlen, meg hogy tudja elviselni a fájdalmat? Majd ha rosszabb lesz, akkor biztos, hogy még fogja műttetni.
2023. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki, "csak" verzik, de mondom már az alsóneműjén is nagy darab vérfolt van. Tavaly még használt neki az aranyér kenőcs, de már akkor mondtam műtesse meg, mert súlyosabb gond is lehet ebből. Hiába mondtam neki.
2023. aug. 21. 13:21
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Az ő teste, az ő problémája. Nem vagy az anyja, hogy pátyolgasd. Majd megműtteti, ha fáj neki. Nem tudsz vele mit csinálni.
2023. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös eléggé lekezelő, kioktató a stílusod. Ki frusztrált ennyire?
2023. aug. 21. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Véleményt kérdeztél, csak elmondtam, senki se frusztrált.
2023. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy az anyja vagyok-e? 🙈
2023. aug. 21. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindentől függetlenül elég bunkó a stílusod. Előnyös lenne, ha nem az itt normálisan válaszolókon vezetnéd le az idegességedet. Elvégre nem mi vagyunk igénytelen, tudatlan palival, hanem te.
2023. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-escmár ne is haragudj, de ha valaki nem a kerdésre válaszol, az szerinted értelmes? Ki kerdezte azt hogy az anyja vagyok-e? Senki!
2023. aug. 23. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!