Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok, a baratom pedig 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmsgy.Evi kérdése:

18 vagyok, a baratom pedig 21 lesz. Lassan 3 eve leszunk egyutt. Viszont amit nem értek az az, hogy 1 hete volt nálam. Amikor hazament, megbeszéltük, hogy rá egy hétre én fogok menni hozzájuk. Múlt hét kedden ment haza. Velem az a baj hogy—>?

Figyelt kérdés

Hogy nagyon ragaszkodo vagyok,es aggodo. Minden percben vagy 15 percben irunk egymasnak. Meg azt is leirjuk ki mikor megy reggelizni,ebedelni, vagy vacsorazni. Mindenrol tud a baratom es en is, hogy mit mikor csinal vagy ahova megy. Nagyon őszinte a barátom és én is az vagyok vele. Sosem hazudott még nekem,es en sem neki.

Tenyleg halas vagyok a kapcsolatunkert mert ez az elso nekem/es neki is, ennel jobb kapcsolatrol egyikunk sem almodozhatna. Barmit meg ad nekem es en is neki. Mindent megbeszelunk. Minden kis felreertest is.

De ami rosszul esett az az, hogy:

Ugye amint leírtam múlt hét kedden ment el tőlem, én minden nap leírom neki hogy nagyon szenvedek és nehéz nélküle ezert mielőbb látni szeretném. Ő erre azt írta hogy próbálják meg nyugodni es erosnek kell lennem, jovohetig ki kell birnom. Már itt van a jövőhet:D Úgyhogy ma megkérdeztem tőle mikor tudnék menni hozzá?

Ugye ő dolgozik es 3kor mindig vegez. En altalaban otthon megszoktam varni mindig ha munkaba kell mennie:(

De ma hetfon azt irta, hogy menjek penteken…azaz 25.én. Amikor tudja h mennyire unatkozok egyedul mert nekem rajtakivul senki mas nincs csak a szuleim…ő is nagyon szeretne velem lenni meg hianyzom is neki mindig ezt mondja…de még se azt írja hogy akkor menjek hozzá már ma hétfőn!! Vagy ha nem ma akkor Kedden!!kb. Egy hónapja ugyanez volt… És akkor belé kötöttem, hogy miért nem mehetek hozzád hétköznap hogyha te úgyis ráérsz és semmi dolgod?

Azt is mondtam neki hogyha hiányzom neked és te is nekem akkor miért kell még várnom napokat hogy lássalak? Egy hónapja ugyanez volt szintén!! Nem mehettem hetfon se kedden hanem penteken. Pedig semmi dolga nem volt! Es megint ezt csinalja! Tudom hogy másnak ez gyanúsan jön le. (De nem csal meg! nincs rajtam kivul senkije!) baratai sincsenek. Nem jar el sehova egesznap ottthon van. Meg setalni se szokott elmenni foleg nem egyedul! Munka utan vegig beszelunk mig haza nem er. Van egy terkep is amin latjuk egymast biztonsag kedveert!) semmi rosszban nem santikal! Nem errol van szo! És nem is arról, hogy elege van belőlem és sok vagyok számára! Mert elmondana! Mindent elmond ha tetszik neki valami ha nem! Mindent megbeszelunk ahogy leirtam!

2 hetente talalkozunk vagy 3 . De most ez kiveteles! Mivel nekem szeptember 1.-en mar suli…igy talalkozni szeretnenk.

ő is mondta h minnel tobbet velem szeretne lenni meg suli elott. Nekem haza kell jonnom tole agusztus 29.-en. Es meg is azt mondja hogy MOST PENTEKEN MENJEK…PEDIG TUDNA HÍVNI ELŐBB IS. MA IS VAGY HOLNAP KEDDEN IS MEHETNÉK HA MONDANÁ DE NEM MONDJA!

És mostmár nem fogok belekotni emiatt Úgy mint az előző hónapban! az előző hónapban sem tudta megmondani miért mondta ezt meg hogy miért írta hogy később menjek csak kifogásokat keresett ami nekem elég sza@-rul esett!!!

Es nagyon fajt is! ez is faj most K…ra de mitcsinaljak?! Nem tudok semmit. . 5 napot lehetek csak igy vele. De ha most akarna/ vagy magatol felhozna azt h menjek holnap akkor 5 nap helyett egyutt lehetnenk 8-9 napot!!

De tenyleg sirni tudnek mert ez olyan rosszul esik nekem! Rá ér! Sehova nem megy! Neki is jo ha mellette vagyok tudom. De megse mondja h menjek ma vagy kedden. Hanem csak a penteket hajtogatja! Már nem merek rákérdezni mert tudom hogy pontos választ nem fogok kapni erre! És megint csak veszekedés lenne belőle amit nem akarok.:( segítsetek kérlek miért csinalhatja ezt?? Hisz ha unna vagy tenyleg elege lenne belolem elmondana!



2023. aug. 21. 18:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hosszu lett! De kerlek olvassatok el h tudjatok segiteni❤️😭
2023. aug. 21. 18:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezzel a piocaskodassal fogod kinyirni a kapcsolatot. Minden percben írogatni mindenféle lenyegtelensegrol meg egy nap után már a hiányára panaszkodni nagyon fullasztó lehet. Meg fogja unni, erre mérget vehetsz. Az a baj, hogy nincs semmi, amivel el tudod magad foglalni. Kellene valamit találni, amivel lekotod magad, mert ki fog dobni a nyaggatasaid miatt.
2023. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy merné megmondani, hogy sok vagy, így is mindenért hisztizel. De nem is kell megmondani, hiszen mutatja a viselkedésével: SOK VAGY. Egy kapcsolat húzd meg-ereszd meg játék. Néha kicsit közelebb vagyunk, néha meg távolabb. Adj neki időt meg teret és foglald el magad, keress barátokat és tanuld meg egyedül is jól érezni magad. Használd ki a külön töltött időt és próbáld meg hasznodan eltölteni, jobban fogod érezni magad, hidd el.
2023. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el pszichológushoz, rád fér alaposan. Abnormális, hogy rá vagy tekeredve, egyenesen megfojtanád mint egy anakonda.

18 éves vagy, tanulni kell, szórakozni, barátokkal, családdal lenni,nemcsak a pasidon lógni. Ő el van nélküled, te neked is illene nélküle. Azért, hogy a pasid még nem állt meg az élet. Már az is baromira nagy túlzás, hogy nap mint nap minden tevékenység tudatva van, nem még az, hogy levegőt se kap nélküled. Jóindulattal írom megint, hogy pszichológiai tanácsadás nem árt neked...

2023. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne várj rá, hogy hívkon. Csak menny át hozzá és érezzétek jól magatokat.
2023. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem bántani szeretnélek de még olvasás közben is fojtogató, kellemetlen érzés tört rám. Borzasztóan rátelepszel a párodra, szinte társfüggőség érzését kelted. Ez nagyon nem egészséges, mindenképp pszichológushoz kellene fordulnod, mert bármennyire is szeret téged ez a srác, egy idő után ezt nem fogja bírni. Levegőhöz sem hagyod jutni. Nincs a sráccal semmi probléma, nyugodj meg. Remélem, sikerül magadon dolgozni!
2023. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is rossz volt.

Először is olvass, tanulj, képezd magad, ha már ennyire ráérsz, mert az írásképed és a helyesírásod borzalmas.

Másodszor meg, ahogy az előttem levők is írták, rettenetesen, fojtogatóan sok vagy. Tudod, van az a mondás, hogy aki egyedül nem boldog, az párban se tud az lenni. Nem kell mindig a másikon csüngeni.

2023. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Hála az égnek, hogy már nem kell 18 éves csajokkal b*szkódnom :D
2023. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, tanulj, hasznosan foglald el magad.
2023. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, botrányos ez a hisztéria!


Borzalmas olvasni amit itt összehordasz!


Rá vagy teljesen ragacsolódva a pasira és tényként adsz elő dolgokat, hogy tudod, hogy veled akar lenni, meg nincs semmi dolga, ami lehet rohadtul nincs így!


Lehet elege van már a folyamatos nyomulásodból!


Logikai bukfenc, hogy magadat ámítod azzal, hogy mindent elmondotok egymásnak, de amikor az a téma hogy MIÉRT nem szeretné, hogy HÉTFŐN, vagy KEDDEN, vagy SZERDÁN menj, CSAK PÉNTEKEN, akkor arra meg nem tud felelni, pedig mindent megbeszéltek! Akkor annyira azért mégsem igaz amit mondasz!


Tény, hogy nem akar veled lenni azokban a napokban! Minimum magányra van szüksége, ő nem akar folyton veled lenni! Ez teljesen normális! Fogadd el! Nem lesz sok pasi aki elviseli ezt a hisztériát!


És azért teszek minden mondatom végére felkiáltójelet, és azért KIABÁLOK, hogy lásd, milyen kellemetlen!!

2023. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!