Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak haza kellett mennie, hogy megbeszéljék, hogy vigyáz-e a kutyára. Ez normális a szülei részéről?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a barátommal, hogy keddtől jövőhét szerdáig nálam marad. Azonban az anyukája felhívta vasárnap este, hogy hétfőn mindenképp menjen haza, mert fontos dolgot kell megbeszélniük. Kiderült, hogy azért rángatták haza, hogy megkérdezzék, hogy majd ha mennek nyaralni pár hét múlva, akkor fog-e vigyázni a kutyájukra otthon.


Valamint 1 hétnél nem igazán maradhat nálam többet sose, mert akkor a szülei már arra gyanakodnak, hogy hozzám költözött szó nélkül. És a szülei úgy határoztak, hogyha hozzám költözik, akkor már nem költözhet haza később, ha esetleg meggondolná magát.


Én 26 L, ő 28 F



2022. szept. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mondja meg otthon, hogy majd szól, mielőtt elköltözik, addig pedig hazamegy a megbeszélt időben.

A fontos megbeszélnivaló tárgyát telefonon is megmondhatták volna a szülei.

Kár, hogy a párod nem akar hozzád költözni, és ez téged zavar.

2022. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

"És a szülei úgy határoztak, hogyha hozzám költözik, akkor már nem költözhet haza később, ha esetleg meggondolná magát."

Jófejek a szülei. Kissé átlátszó, hogy ennyire nem képesek elengedni szegény srácot.

Az meg sem fordult a fejükben, hogy esetleg addig te is odaköltöznél? Kecske se halna éhen, és a káposzta is megmaradna. 🤔

2022. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
nem
2022. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Nem, de nem ez a rész a legdurvább abban, amit írtál.

28 éves, az az egyik, hagyja magát rángatni, az a másik.

Lehet, nekem azért bizarr, mert én is 28 vagyok, külön családdal, gyerekekkel, külön élettel, és röhögnék, ha anyám felhívna, és hazarendelne, mert neki mondandója van.

2022. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális. Sőt tisztán látni hogy a szülők nem kedvelnek téged.
2022. szept. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat tönkre fog menni a srác miatt, mert nem képes nemet mondani anyu érzelmi zsarolásának. Még nem szakadt le otthonról, és nem képes arra hogy egészséges szinten kezelje az otthoni dolgokat. Meggyőződésem hogy otthon töltik a fejét, méghozzá azzal hogy mit kezd akkor ha tönkre megy a kapcsolatotok és oda vissza már nem mehet. Papolhatsz neki egy csomót arról hogy hogy kell leszakadni a szülőkről, de nem fog neki menni amíg el nem határozza magát, gyanítom ennek még nincs itt az ideje, te pedig úgy fogod érezni hogy egy gyerekkel vagy együtt és nem megy felnőtt párkapcsolatban. Szinte biztos vagyok benne hogy a szülők nem kedvelnek téged.
2022. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jèzusom.Meg ha 20 éves lenne a párod de hogy közel a 30-hoz ő meg ugrabugràl nekik.Nem tudom én leülnek vele megbeszélni a dolgokat és ha rövid időn belül nen változtat nem áll ki melletetek kettőtökèrt akkor szakitanèk vele .
2022. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!