Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, hogyha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, hogyha a párotok hazudott volna ebben?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz gyerekkorom volt, es felnőttkoromból is voltak olyan események, amiket segítséggel kell feldolgozni, és négy éve kértem segítséget pszichológustól, akihez rendszeresen járok.

Az önbizalom egy kemény dolog, és nem is mindig van, a stresszt se tudom mindig jól kezelni és a munkahelyi konfliktusokat sem. Ez már nem okoz mindig gondot, de néha előjön. Ezt a párom tudja.


Mindketten a húszas éveink közepén járunk. Azt mondta, hogy egy párkapcsolata volt előttem, ami igaz is, viszont ebben hazudott. Azt mondta, hogy 18 éves korába jöttek össze, mutatott a lányról is egy képet, egy szép, csinos lány, aki megcsalta, és a névnapján derült ki a dolog.

Ezzel szemben az igazság az, hogy egy duci lánnyal jött össze még hatodikos korában, és 2-3 hetet voltak együtt, mert cikizték őket, hogy járnak.


2023. aug. 22. 06:22
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
51%

Ha én is duci, esetleg mentàlisan sérült làny, netalàntàn magadfajta kamugépes kisikolàs lennék, én bezony kidobnàm.


Na feküdj vissza, egy hét múlva suli.

2023. aug. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Hü.lye vagy, már bocs, túl sokat képzelsz ebbe bele. Valószínűleg szégyelli, hogy nem volt még kapcsolata, és azért találta ki, mert akkor meg abba kötnél bele, hogy mi baj lehet vele. Az meg, hogy kamasz korában volt egy "barátnője", akit szégyenből otthagyott, mert nem felelt meg a környezete idáljának, hát... kamaszként ki nem azért csinál valamit, hogy beilleszkedjen? Ha ilyen kritikusa szemlélsz mindent, és magadra veszel dolgokat, akkor hagyd is a kapcsolatosdit, járjál továbbra is orvoshoz, mert ennél csak nagyobb "pofáncsapásokat" fogsz elszendvedni!
2023. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, akkor szakítanek ha sokkal komolyabb dologban hazudna még egyszer.
2023. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Igazából ez nem rossz szándékú hazugság, hanem pofátlan marketing. De lehet annyira akart téged hogy bepróbálkozott ezzel, cikinek érezte az igazságot. Ezzel végülis nem akart neked ártani. Persze biztos jobb lett volna ha menő gyerek lett volna régebben, de úgy látszik nem volt szerencséje. Amúgy ha nem akadsz ki csak nevetsz rajta, akkor esélyes hogy nem fog hazudni többet.

Viszont ha kiakadsz de nem hagyod ott, akkor félni fog tőled, és a legtöbb ember félelemből hazudik ilyen dolgokról amiket szégyell.

2023. aug. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég gázos. Mármint ez a "megcsalta, és a névnapján derült ki a dolog", ez az, ami nekem durva.
2023. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképp szakíts. Aztán amekkora főnyeremény vagy inkább soha többet ne is menj más emberek közelébe.
2023. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem dobtam sajnos de bár dobtam volna. Az én exem 17 volt, amikor összejöttünk, és annyira cikinek érezte, hogy még szűz és nem volt barátnője, hogy azt hazudta, 5 lánnyal szexelt és még többel is járt. Minden héten új szexsztorit vagy párkapcsolati sztorit mesélt. Aztán bevallotta olyan másfél hónap után, hogy ő még szűz. Na bennem ott összetört valami, de sajnos maradtam vele, már bánom. Az ilyet ki kell b.aszni, hazudik és röhög rajtad. Meg kb 25 éves, k.urva gáz, hogy nem volt még kapcsolata (hatodikban nem számít az a pár hét).
2023. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!